Vychytávky do kuchyne

Kuchynské pomôcky sú praktickým nástrojom v každej modernej kuchyni. Funkcie inteligentných spotrebičov, moderné technológie a inteligentné kuchynské vybavenie nám prinášajú pohodlie, uľahčujú život v kuchyni, šetria čas a peniaze.

Preskúmajte najobľúbenejšie vychytávky do kuchyne

SIKO | Galerie kuchyní

Máme pre vás dobré správy. Nezáleží na tom, či je vaša kuchyňa malá alebo veľká. Šikovné kuchynské pomôcky a moderné technológie dokážu premeniť aj tú najmenšiu kuchyňu na dokonale pohodlné miesto na varenie a život. Vybrali sme najobľúbenejšie kuchynské pomôcky, bez ktorých si život v kuchyni nevieme predstaviť. Preskúmajte ich všetky. 

Neviditeľný digestor

Úplne nenápadný integrovaný digestor priamo do varnej dosky je kuchynská vychytávka, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad. Veľmi výkonný digestor spoľahlivo zachytí všetky výpary, ktoré pri varení vznikajú. Tento tichý, nenápadný a dokonale výkonný pomocník z čierneho bezpečnostného skla zmení váš pohľad na varenie aj vybavenie modernej kuchyne.

CHCEM TENTO DIGESTOR
undefined
drezy-lp.jpg

Vychytávky pre kuchynský drez

Vďaka vychytávkam pre kuchynský drez si ľahko vytvoríte návykovo pohodlné miesto navyše. Veľká krájacia doštička alebo vkladacia mriežka, vďaka ktorej vytvoríte praktické medziposchodie rovno v dreze, ideálne pre preplach zeleniny alebo odloženie horúceho hrnca, sa stanú nenahraditeľnými pomocníkmi vo vašej kuchyni. Uľahčí vám prípravu všetkých dobrôt.

PRÍSLUŠENSTVO PRE DREZY

Kuchynská hra s organizérmi a sortermi

Vnútorné usporiadanie a vybavenie kuchynských skriniek zásadne ovplyvňuje, ako komfortne sa vám bude v kuchyni fungovať. Praktické organizéry dovnútra skriniek vám pomôžu vytvoriť miesto pre všetko, čo potrebujete mať v kuchyni ako sa hovorí "po ruke", sortery vám uľahčia triedenie odpadu, nádoby navyše pohodlne skryjete priamo do spodnej skrinky.

PREZRIEŤ SORTERY
drezy-lp.jpg
undefined

Chytré drezové batérie, čo vedia aj perlivou vodou

Máte radi perlivú vodu? Teraz ju môžete mať rovno z kohútika na váš stôl, vďaka drezovej batérii so systémom Grohe Blue Home. Iné drezové batérie sa ani nemusíte dotknúť. Prúd vody aktivujeme kliknutím nohy na spínač pod spodnou kuchynskou skrinkou. Pri elektronickej dotykovej batérii Minta Touch zase stačí, aby ste sa dotkli kdekoľvek na batérii zápästím a voda tečie.

CHYTRÉ BATÉRIE GROHE

Drezové batérie s vyťahovacou sprškou 

Umyť v dreze plech na pečenie alebo veľký hrniec býva niekedy zádrhel. Klasická drezová batéria s ramienkom nie vždy nedosiahne, kam potrebujete. Riešenie pre pohodlné umývanie riadu prináša drezové batérie s vyťahovacou sprškou. Jednoducho spŕšku vytiahnete z ramienka, kedy potrebujete a pohodlne osprchujete aj veľký riad a hrnce, ľahko opláchnete napríklad aj ovocie.

PREZRIEŤ DREZOVÉ BATÉRIE
vychytavky-do-kuchyne-002.jpg
kuchynske-desky-keramika.jpg

Nezničiteľná kuchynská pracovná doska 

Pevná, odolná poškriabaniu aj vlhkosti, s vystuženými hranami, ktoré odolajú odštiepeniu, to je tá pravá pracovná doska, ktorá by nemala chýbať vo vašej kuchyni. Praktická a jednoduchá na upratovanie. Laminát, umelý kameň, drevo alebo keramika? Vyberte si moderný odolný materiál pre kuchynskú pracovnú dosku na mieru. Moderné slim prevedenie dosky alebo klasickú hrúbku dosky.

SPRIEVODCA KUCHYNSKÝMI DOSKAMI

Odolný granitový drez, čo má šmrnc

Skvelá voľba do vašej novej kuchyne. Granitový rez je pre svoje výhody najobľúbenejším typom drezu do moderných kuchýň. Je takmer nezničiteľný, odolá škrabancom, farebne stály a navyše má prirodzene antibakteriálny povrch. Baktérie zbohom! Skrátka moderný drez, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad. Má šmrnc aj vďaka moderným farbám

PREZRIEŤ GRANITOVÉ DREZY
granitovy-drez.jpg

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

konzultant.jpg