Doprava ZADARMO nad 200 € | 12 predajní po celej SR

Kuchynské pracovné dosky

Polyston

POLYSTON solid surface


Umelý kameň, s  možnosťou tvarovania a  ohýbania, prináša nové možnosti vyhotovenia dokonalých detailov na pracovnej doske, zrýchľuje a  zjednodušuje údržbu. Takmer neviditeľnéspoje poskytujú vyhotovenie pracovnej dosky ako monolitného celku. Z  Polystonu sa odlievajú aj drezy ošetrené povrchovou vrstvou ANTISHOCK, ktorá zamedzuje usadzovaniu vodného kameňa, chráni drez pred popraskaním a  teplotnými šokmi (vplyv striedania teplej a  studenej vody). Jediná patentovaná ochranná vrstva v danom segmente na trhu. Materiál disponuje antibakteriálnym a  hygienickým povrchom vhodným aj na aplikáciu v kúpeľniach. 

Neolith

NEOLITH


Veľkoformátová keramika NEOLITH, najodolnejší a  najtvrdší materiál na  výrobu pracovných dosiek. Vyznačuje sa odolnosťou proti poškrabaniu, oteru, silnému zaťaženiu, chemikáliám a  vysokým teplotám. Materiál je nenasiakavý, antibakteriálny a  vhodný na  použitie nielen v bytových priestoroch, ale aj vo verejných a komerčných interiéroch alebo exteriéroch. Výhradným distribútorom veľkoformátovej keramiky NEOLITH v  rámci Českej a Slovenskej republiky je výrobná firma Polyston s.r.o.

GRANITH

GRANITH - prírodná žula


Prírodná žula GRANITH pochádza z  kameňolomov Južnej Ameriky a Afriky. Jedinečný, prírodný materiál s neopakovateľnými vzormi, ktoré inde neuvidíte. Firma Polyston s.r.o. je výhradným distribútorom pre žulu GRANITH v rámci Českej a Slovenskej republiky. Technický kameň sa vyznačuje vysokým leskom a odolným povrchom, vhodným na použitie na pracovných doskách. Materiál je hustejší, bez pórov a viditeľných trhlín, ktoré sa môžu vyskytovať v prírodnom kameni.

Masivná dřevo

Masívne drevo


Firma Polyston s.r.o. ponúka špeciálne vyhotovenie masívnych pracovných dosiek, ktoré sú ošetrené ekologickým olejom obohateným o zložky nanostriebra, ktoré dlhodobo zamedzuje pôsobeniu baktérií a  vzniku plesní. Vybrané dreviny je možné tepelne upraviť termizáciou, kedy drevo zvýši svoju tvarovú stabilitu, odolnosť proti vode a stáva sa tvrdším.

Projektový konzultant

Vytvoríme pre vás štýlové riešenie kúpeľne i kuchyne

 

Čaká vás rekonštrukcia interiéru vášho domu či bytu? Zariaďujete novostavbu?
Využite služby nášho projektového konzultanta. Zaistí všetko potrebné, na všetko dohliadne, bude vašou pravou rukou po celú dobu riešenia projektu.


CHCEM REZERVOVAŤ SCHÔDZKU