Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

SIKO pre profesionálov

SIKO je úspešné nielen na poli predaja koncovým maloobchodným zákazníkom, ale je i osvedčeným a spoľahlivým partnerom na poli väčších projektov. Spolupracujeme s developermi, architektmi a projektantmi na množstve rozsiahlych projektov. Rovnako sú našimi dlhoročnými zákazníkmi stavebné firmy a remeselníci. SIKO je profesionálnym a spoľahlivým partnerom pre projekty najrôznejšieho obsahu.

Developeri

Developerské oddelenie SIKO je profesionálnym partnerom pre projekty bytovej, kancelárskej či priemyselnej výstavby, ako i pre novostavby rôzneho rozsahu. Do projektov dodávame kompletné kúpeľne (či ich časť  – vybrané kúpeľňové vybavenie vrátane sanitárnej keramiky, dlažby...), kuchynské linky, dvere, podlahy. Garantujeme logistické zaistenie dodávok podľa potrieb stavby, kvalitné produkty, celkovú spoľahlivosť i mimoriadne finančné podmienky. Zároveň disponujeme aplikáciou, pomocou ktorej môžu zamestnanci spolupracujúcich firiem či priamo koncoví zákazníci vidieť on-line stav a aktuálne informácie zo svojho projektu, vrátane prehľadu klientskych zmien. Viac informácií nájdete v špeciálnej webovej prezentácií venovanej developerským zákazníkom: develop.siko.cz

Architekti

V pozícii architekta určite potrebujete mnoho inšpirácií. A my ich pre vás máme. A mnoho. Napríklad v našej galérií kúpeľňových návrhov, kde sú ich tisíce a pravidelne ich aktualizujeme o novinky (viac tu: www.kupelnova-galeria.sk). Navštevujeme špičkové odborové veľtrhy a dostávame nové trendy a dizajny do Českej republiky i na Slovensko. SIKO spolupracuje s celou radou prestížnych architektov a bytových dizajnérov, ktorí patria k špičke vo svojom odbore. Naši projektoví konzultanti sa aj o vás a vašich klientov radi postarajú od A do Z. Spoločne navrhneme a zrealizujeme akýkoľvek typ interiéru. Sme zakladajúcim členom a rozhodujúcou súčasťou profesijného zoskupenia CZECH DECO TEAM, ktoré združuje a viaže české firmy a architektov. I vy môžete zo spolupráce profitovať  - viac informácií nájdete tu: www.czechdecoteam.cz. A vašich zákazníkov iste osloví prechádzka po Českom Broadwayi showroomu SIKO Zličín, na ktorého interiéri sme spolupracovali so svetoznámou architektkou Evou Jiřičnou. V prípade záujmu o nadviazanie spolupráce, poprípade o viac informácií, ako s architektmi a interiérovými dizajnérmi fungujeme, nás kontaktujte na tel. čísle +420 737 260 187, alebo píšte na david.bratrsovsky@siko.cz.

Projektanti

Ak ste projektant, určite vás zaujíma, ako produkty vyzerajú, ako sú inšpiratívne, ale hlavne potrebujete vedieť, ako sú na tom z hľadiska technických parametrov, či splnia požadované nároky a či sú pre projekt priestorovo a dispozične vhodné. Potrebujete teda získať súbory v 3D formátoch. Súbory, pokiaľ sú dostupné, nájdete u konkrétneho produktu v sekcií kúpeľne. V prípade, že ste 3D model nenašli, neváhajte nás kontaktovať: Jaroslav Vačkář, vedúci klientskeho centra SIKO KÚPEĽNE.

Nákupcovia

Ak ste majiteľom stavebnej či obchodnej firmy alebo zamestnanec nákupného oddelenia, určite vás prioritne zaujíma, aby ste nakúpili kvalitný tovar, za čo najlepších podmienok. SIKO je rozhodujúcim odberateľom dôležitých českých tradičných producentov (RAKO, RAVAK, JIKA, INTEDOOR...) a zároveň veľkým odberateľom, často i exkluzívnym, mnohých zahraničných výrobcov do Českej republiky a na Slovensko (mimo iných: KALE, VENUS, PILCH, DOM, GROHE, LAUFEN, ROCA, PAFFONI, INDA, KEUCO, KALDEWEI, VILLEROY BOCH, TECE, VITRA, HÜPPE...). Môžeme vám teda garantovať, že naše ponuky budú vysoko kvalitné a že majitelia vašich firiem, nech už ste nimi vy, či ste ich zamestnancami, budú zo spolupráce s nami nadšení. Navyše máme vlastné B2B riešenie, kde si môžete z pohodlia kancelárie, niekedy i z domova, pohodlne naklikať, čo potrebujete a my sa postaráme, aby ste svoj "nákup" dostali v poriadku a včas. Viac informácií o veľkoobchodnej spolupráci s nami nájdete tu.

Inštalatéri

Spoločnosť SIKO vo svojich začiatkoch spolupracovala s mnohými malými inštalatérmi a vďaka nim je teraz tam, kde je. Vďaka rozsiahlej celorepublikovej sieti predajní môžete nakúpiť takmer všade, napríklad: keď vás služobné povinnosti zavanú do iného regiónu. Navyše naše predajne majú veľkú skladovú dispozíciu, takže väčšina požadovaných produktov je pre vás v momente pripravená. V našej širokej ponuke sú zastúpené produkty mnohých výrobcov, rozličných dizajnov a všetkých cenových kategórií. Akýkoľvek váš klient si u nás nájde to, čo potrebuje, a to či už z hľadiska estetického, tak cenového. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, aké výhody poskytujeme, môžete si dohodnúť nezáväznú schôdzku, neváhajte a začítajte sa  tu.

Obkladači

Obkladačov má spoločnosť SIKO tiež veľmi rada a rozmaznáva si ich. SIKO je členom Cechu obkladačov a dlhoročný partner súťaže pre mladých obkladačov. Nielenže pre obkladačov ponúkame vo veľkom množstve rôzne obklady, dlažbu, bombáta, listely rôznych dizajnov a rozmerov, ale i mnoho doplnkov a náradia. Zastupujeme nasledujúce značky: GEOTILES, FINEZA, SINTESI, RAKO, DOM, AZULEJO, IMPRONTA, VENUS, KALE, PILCH, VILLEROY BOCH, MULTI, EGE, SLATE LITE, PREMIUM MOSAIC, GRANITI FIANDRE, MOSAVIT, SICIS, PERONDA, AB, AZULIBER, STN, DUOMO, NOVABELL, PORCELAINGRES, EXAGRES, GRESAN,...    Sme vždy ochotní a pripravení preškoliť obkladačov pri zavedení nových materiálov s neštandardnou pokládkou, neštandardnými rozmermi a podobne. Viac informácií o spolupráci s nami nájdete tu.

Textúry a modely výrobkov na stiahnutie

Potrebujete textúry a modely našich výrobkov do grafických programov?

Ste architekt či projektant? Kontaktujte našich kolegov na cdt@siko.cz.
Ste obchodník s kúpeľňami? Kontaktujte našich kolegov na voz@siko.cz.