Doprava ZADARMO od 400 € | 13 predajní po celom Slovensku

Katalógy

Katalógy

Výber novej kúpeľne je dlhodobý proces. Široký výber kúpeľňového sortimentu, najrôznejšie farebné prevedenie, hranaté či oblé tvary, tisíce inšpirácií… to všetko nájdete v SIKO katalógoch. Listujte, vyberajte.

Katalóg Kúpeľne 2020/2021


Novinky z kúpeľňového sveta. Či už ide o dlažbu a obklady, ktoré určujú základ štýlu, o nový kúpeľňový nábytok, batérie alebo napríklad len o doplnky, ktoré doladia celkovú atmosféru. Vyberajte z najširšej produktovej ponuky. Zariaďte si kúpeľňu presne podľa vašich potrieb.

Katalóg Kuchyne 2020


Ako by mala vyzerať kuchyňa snov? Prelistujte katalóg kuchýň, načerpajte inšpiráciu a vyberte si zo širokej škály trendov zo sveta kuchýň, spotrebičov i kuchynských doplnkov. S nami naplánujete kuchyňu podľa svojich predstáv a alebo si vyberiete zo skladových kuchýň, ktoré máme ihneď k odberu.

Magazín Inšpirácia


MAGAZÍN SIKO INŠPIRÁCIA - trendy moderného bývania, novinky, ukážky štýlovo zariadených kúpeľní i kuchýň. Moderné technológie a vychytávky do kúpeľne aj kuchyne, bez ktorých sa nezaobídete.

Katalóg Dvere 2020


Do štýlového interiéru jedine štýlové dvere! Presne tie nájdete v našom katalógu dverí. Vyberajte zo širokej ponuky zbrusu nových skladových dverí Naturel, ktoré sú pre vás pripravené ihneď k odberu. 

ELITE BATH


ELITE BATH, člen skupiny SIKO, je nový, jedinečný, koncept kúpeľňového štúdia pre tých najnáročnejších. Pre tých, ktorí sa neuspokoja s bežným štandardom vo vybavení kúpeľní a majú vysoké nároky najmä na estetiku a dizajn. Radi sa obklopujú "čistou krásou".