13 predajní po celom Slovensku

Katalógy

Výber novej kúpeľne je dlhodobý proces. Široký výber kúpeľňového sortimentu, najrôznejšie farebné prevedenie, hranaté či oblé tvary, tisíce inšpirácií… to všetko nájdete v SIKO katalógoch. Listujte, vyberajte.
Štýlová riešenie kúpeľní a kuchýň

Štýlové riešenia kúpeľní a kuchýň

Čerstvá dávka inšpirácie pre Vašu kúpeľňu či kuchyňu snov.
Hľadáte štýl, ktorý vám sadne? Do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad? Nechajte sa okúzliť TOP TRENDY.
Prinášame vám ukážky tých NAJ štýlových kúpeľní a kuchýň tohto roku. Sami uvidíte, že ich kúzlu ľahko prepadnete.

Katalóg inšpirácia

Magazín Inšpirácia

MAGAZÍN SIKO INŠPIRÁCIA - trendy moderného bývania, novinky, ukážky štýlovo zariadených kúpeľní i kuchýň. Moderné technológie a vychytávky do kúpeľne aj kuchyne, bez ktorých sa nezaobídete.

Katalóg Kúpeľne

Katalóg Kúpeľne 2019/2020

Novinky z kúpeľňového sveta. Či už ide o dlažbu a obklady, ktoré určujú základ štýlu, o nový kúpeľňový nábytok, batérie alebo napríklad len o doplnky, ktoré doladia celkovú atmosféru. Vyberajte z najširšej produktovej ponuky. Zariaďte si kúpeľňu presne podľa vašich potrieb.

Katalóg Kuchyne 2019/2020

Katalóg Kuchyne 2019/2020

Ako by mala vyzerať kuchyňa snov? Prelistujte katalóg kuchýň, načerpajte inšpiráciu a vyberte si zo širokej škály trendov zo sveta kuchýň, spotrebičov i kuchynských doplnkov. S nami naplánujete kuchyňu podľa svojich predstáv a alebo si vyberiete zo skladových kuchýň, ktoré máme ihneď k odberu.

SIKO katalog dveře

Katalóg Dvere 2019/2020

Do štýlového interiéru jedine štýlové dvere! Presne tie nájdete v našom katalógu dverí. Vyberajte zo širokej ponuky zbrusu nových skladových dverí Naturel, ktoré sú pre vás pripravené ihneď k odberu. 

Showcase Elite Bath

ELITE BATH

ELITE BATH, člen skupiny SIKO, je nový, jedinečný, koncept kúpeľňového štúdia pre tých najnáročnejších. Pre tých, ktorí sa neuspokoja s bežným štandardom vo vybavení kúpeľní a majú vysoké nároky najmä na estetiku a dizajn. Radi sa obklopujú "čistou krásou".

Objednávka katalógu

Vyberte katalóg, ktorý chcete objednať *
Spracovanie osobných údajov *
Plné znenie súhlasu so spracovaním osobných údajov nájdete