Ocenenie SIKO

Víťaz kategórie VISIONÁR, súťaž MANAŽÉR ROKA 2020

Tomáš Vala, generálny riaditeľ spoločnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, sa stal víťazom kategórie VISIONÁR a zaradil sa medzi známych desať najlepších manažérov tohtoročnej prestížnej súťaže Manažér roka, ktorá vyhľadáva a oceňuje najlepšie manažérske osobnosti.

undefined
undefined

TOP ŽENY ČESKEJ REPUBLIKY 2019 - SIEŇ SLÁVY

Jaroslava Valová, zakladateľka spoločnosti SIKO, bola uvedená do Siene slávy prestížnej ankety TOP ŽENY ČESKA. Do Siene slávy sú zaradené dámy, ktoré sa stali víťazkami alebo viacnásobnými víťazkami ankiet TOP ženy biznisu a TOP ženy verejnej sféry a ktoré sa dlhodobo umiestňujú na popredných miestach jednotlivých ankiet.

ČESKÁ TOP 100 2019

Spoločnosť SIKO sa pevne drží v rebríčku 100 najlepších českých firiem. V roku 2019 sa v rebríčku umiestnila na 19. mieste, čím opakovane potvrdila svoju kvalitu.  Slávnostný večer pri príležitosti vyhlásenia tejto prestížnej ankety zároveň pripomenul 30. výročie 17. novembra ako začiatok procesu totálnej zmeny v našej spoločnosti vyhlásením unikátnej kategórie "30 rokov byť kapitalistom z ničoho".

30-LET.jpg
manazerka-ctvrtstoleti.jpg

MANAŽÉR UŽ ŠTVRŤSTOROČIE

Česká manažérska asociácia vybrala najlepšie manažérske osobnosti. Jaroslava Valová, zakladateľka spoločnosti SIKO, sa ako jediná žena dostala do desiatky najlepších manažérov štvrťstoročia medzi významné manažérske ikony, ktoré boli vybrané z takmer 1500 finalistov súťaže Manažér roka pri príležitosti 25. výročia tejto súťaže.

TOP ŽENY ČESKEJ REPUBLIKY 2017

Prestížna anketa Top ženy Českej republiky má dlhoročnú tradíciu. Oceňuje najúspešnejšie ženy v niekoľkých kategóriách.
Víťazkou kategórie Podnikateľka a jednou z Top žien Českej republiky sa stala zakladateľka spoločnosti SIKO Jaroslava Valová.

top-zeny-ceska-2017.jpg
top-100-2017.jpg

Českých 100 najlepších 2017

SIKO je opäť 12. najlepšou spoločnosťou v rebríčku Czech Top 100 2017. SIKO opakovane potvrdzuje svoju kvalitu a pravidelne sa umiestňuje na popredných miestach rebríčka.

Českých 100 najlepších 2016

SIKO opäť boduje! Je 12. najlepšou spoločnosťou v rebríčku Czech Top 100 2016.

top-100-2016.jpg
top-100-2015.jpg

Czech Top 100 2015

Dvadsiaty ročník ankety Českých 100 najlepších sa konal 27. novembra na Pražskom hrade.

Spoločnosť SIKO KOUPELNY a.s. opäť bodovala! Už tretí rok po sebe sa umiestnila na popredných priečkach rebríčka spolu so známymi spoločnosťami, ako sú Linet, Mountfield, Student Agency a i. V tomto roku patrí spoločnosti SIKO 15. miesto v rebríčku Czech 100 Best. Ocenenie prevzal Víťazoslav Vala, predseda predstavenstva spoločnosti SIKO KOUPELNY a.s.

Najvplyvnejšie ženy Českej republiky 2015

TOP 75 najvplyvnejších žien Českej republiky. Rebríček, ktorý už po tretíkrát zostavil časopis Forbes CZ, sa týka žien, ktoré majú odvahu viesť vlastné firmy a veľké korporácie. O ženách, ktoré majú nepochybne veľký vplyv.

Zakladateľka a majiteľka spoločnosti SIKO sa v tomto zozname umiestnila na 18. mieste.

nejvlivnejsi-zeny-ceska-2015.jpg
oceneni-ceskych-podnikatelek-2015.jpg

Ocenenie českých podnikateliek 2015

Na slávnostnom galavečere, ktorý sa konal začiatkom novembra, boli vyhlásené víťazky 8. ročníka súťaže Czech Women Entrepreneurship Awards (OCP).

České ženy, ktoré úspešne riadia svoje firmy, získali ocenenia v troch kategóriách podľa veľkosti podniku.

Zakladateľka a majiteľka spoločnosti SIKO KOUPELNY a.s. Jaroslava Valová získala najvyššie ocenenie v kategórii "veľká firma" - pomyselné zlato.

Českých 100 najlepších 2014

SIKO KOUPELNÝ sa umiestnil na 7. mieste v rebríčku "Czech Top 100".

Dňa 28. novembra 2014 sa na Pražskom hrade uskutočnilo slávnostné vyhlásenie súťaže "Českých 100 najlepších", ktorej cieľom je nájsť a vybrať české spoločnosti, ktoré dosahujú vynikajúce alebo výnimočné výsledky v celoštátnom meradle. Spoločnosť SIKO KOUPELNY v porovnaní s minuloročným umiestnením na 69. mieste urobila tento rok obrovský skok a umiestnila sa na 7. mieste zoznamu!

Aktuálny rebríček "Czech Top 100 2014" nájdete tu.

Súťaž každoročne organizuje celoeurópska spoločnosť Comenius.

ceskych-100-nejlepsich-2014.jpg
top-25-zen-2014.jpg

TOP 25 žien v českom biznise 2014

Jaroslava Valová, zakladateľka spoločnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, má vo svojich šesťdesiatich ôsmich rokoch toľko energie, že by jej ju mohol závidieť aj o generáciu mladší človek.

V desiatom ročníku ankety TOP 25 žien českého biznisu získala tretie miesto. Spolu so svojimi deťmi vybudovala jednu z najúspešnejších firiem v Českej republike.

Hospodárske noviny vyhlásili anketu TOP 25 najvýznamnejších žien českého biznisu tento rok už po desiaty raz. Aj tentoraz 25 najvýznamnejších podnikateliek a manažérok vybrala odborná porota.

Manažér roka 2013

Jaroslava Valová, čerstvá víťazka regionálneho kola súťaže EY Podnikateľ roka, v posledných rokoch žne plody svojej dlhoročnej práce. Včera sa na pražskom Žofíne uskutočnilo slávnostné vyhlásenie 21. ročníka prestížnej súťaže MANAŽÉR ROKA.

Jaroslava Valová, generálna riaditeľka spoločnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, bola národnou porotou vyhlásená za najlepšiu MANAŽÉRKU ROKA.

"Ocenenie je uznaním celej spoločnosti SIKO a najmä práce všetkých zamestnancov," dodáva.

Od roku 1991 sa spoločnosť SIKO pod vedením Jaroslavy Valovej rozrástla z "manufaktúry" v juhočeských Čimeliciach na sieť viac ako 50 predajní po celej Českej republike a Slovensku. Expanzia na Slovensko bola významným krokom, ktorý spoločnosti priniesol nielen rast predajnej siete, ale aj predajných...

manazerka-roku-2013.jpg
forbes.jpg

Český úspech SIKO 2014

Prvý exkluzívny rebríček TOP 50 najväčších českých rodinných firiem. "Ako dostať lídra na trhu z nuly a dosiahnuť, aby tam bol aj za 20 rokov?"

Prečítajte si celý článok - Príbeh českého úspechu spoločnosti SIKO tu /zdroj: časopis FORBES 2014/.

EY Podnikateľ roka 2013

Jaroslava Valová, generálna riaditeľka, majiteľka a zakladateľka spoločnosti SIKO KOUPELNY a.s., bola porotou vybraná medzi piatich finalistov celoštátnej súťaže EY Podnikateľ roka 2013 a zároveň získala titul EY Podnikateľ roka 2013 hlavného mesta Prahy a Stredočeského kraja.

"Prvé pocity z tohto ocenenia sú emócie, trochu tréma, pohľad späť na celé naše podnikanie. Isté je, že bez rodinnej súdržnosti a podpory mojich detí, ktoré sa teraz podieľajú na riadení firmy, ale aj bez podpory všetkých kolegov a partnerov by sa naša firma nemohla tak úspešne rozvíjať," hovorí o svojich prvých dojmoch po prevzatí ocenenia Jaroslava Valová.

podnikatelka-roku-2013.jpg
top-25.zen-2013.jpg

TOP 25 žien v českom biznise 2013

Jaroslava Valová, generálna riaditeľka spoločnosti SIKO KOUPELNY, získala 6. miesto v prestížnej ankete TOP 25 žien českého biznisu a zároveň sa stala "Skokanom roka 2013"

Jaroslava Valová dodáva:
"Ocenenie, ktoré som včera dostala, nie je len mojím ocenením. Nie je to len moje ocenenie, je to aj moja prvá cena, je to aj moja prvá cena, je to nielen moja pocta, je to aj moje ocenenie, na ktoré som hrdá. To, že si náš SIKO-úspech všimla odborná aj laická verejnosť, je spoločným dielom nás všetkých a ja za to všetkým ďakujem."

Českých 100 Najlepších 2013

V rámci 18. ročníka súťaže Českých 100 Najlepších sa spoločnosť SIKO KÚPEĽNE umiestnila na 69. mieste.

czech-top-100-2013.jpg
lady-pro-2012.jpg

LADY PRO 2012

Majiteľka a predsedníčka dozornej rady spoločnosti SIKO KÚPEĽNE Ing. Jaroslava Valová získala na konci novembra čestný titul LADY PRO 2012, udeľovaný tento rok už po sedemnástej výnimočným ženám z českého biznisu, politiky či spoločenského a umeleckého života. Jaroslava Valová sa tak ocitla v spoločnosti takých osobností, akými sú napríklad predsedkyňa Poslaneckej snemovne Parlamentu SR Miroslava Nemcová, lekárka a riaditeľka IKEM Eva Syková, architektka Eva Jiřičná alebo manažérka Libuša Šmuclerová, ktoré ocenenia získali v predchádzajúcich rokoch.