Doprava ZADARMO nad 200 € | 13 predajní po celej SR

Kuchyne

 
Montáž kuchyne ZADARMO
 

Nový plánovač kuchýň

Chceme vám plánovanie ešte viac spríjemniť a priniesť veľa nových možností, ako riešiť priestor Vašej novej kuchyne snov, navyše štýlovo vyladené.

Behom chvíľky máte pred sebou profesionálny 3D vizualizáciu vašej kuchyne snov, vrátane nákupného zoznamu.

Vizualizujte vlastné nápady. Jednoducho.

 

Plánovanie je hračkou. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať rozmery priestoru, kam plánujete novú kuchyňu umiestniť. Potom už len vyberáte podľa vašich predstáv a vizualizujete vlastné nápady.
 

Kuchyňa v škandinávskom štýle


Radi kombinujete čistý dizajn s jednoduchosťou, ale s dôrazom na funkčnosť a praktickosť? 

Potom sa zamilujete do interiérov zariadených v škandinávskom štýle. 

A kuchyňa nie je výnimkou. Je typická dômyselným riešením, dostatkom chytro umiestnených a rozvrhnutých úložných priestorov.  

Je nádherná, čistá, dokonale funkčné a pôsobí nadčasovo.

 

Ak aj vy máte v obľube jednoduchosť a praktickosť, kuchyňu zariadené v škandinávskom štýle prepadnete. A nie je sa čomu diviť.
 

Kuchyne

Z kúpeľne do kuchyne je to už len pár krokov. Kuchyňa je bezo sporu miestom vo vašej domácnosti, kde sa členovia rodiny stretávajú najčastejšie, preto sa v posledných rokoch riešení kuchýň venuje toľko pozornosti, ktorú si iste zaslúži aj tá vaša. A my vám radi pomôžeme. Celkové usporiadanie tejto miestnosti by malo zodpovedať všetkým vašim požiadavkám na daný účel aj funkčný priestor. Zásadné je zvážiť dispozícii kuchyne. V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné kuchyne na mieru, moderné kuchynské linky aj rustikálne kuchyne, rovnako ako cenovo atraktívne sektorové kuchynské linky a samozrejme kuchynské spotrebiče, bohatú ponuku dlažby do kuchyne, kuchynské drezy i vodovodné batérie.