Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Kuchyne

REKONŠTRUUJETE ALEBO ZARIAĎUJETE NOVÚ kuchyňu?

Pomôžeme vám zariadiť novú kuchyňu od prvotnej inšpirácie až po realizáciu.
Štýlovo a bez starostí.

Zistiť ako to funguje >
 


 
 

Montáž kuchyně ZDARMA

Najlepšie kuchyne robia najlepších kuchárov

Na prípravu najrôznejších dobrôt potrebujete špičkové vybavenie a dostatok priestoru. Kuchyne SIKO navrhujeme tak, aby ste nielen zvládli prípravu akýchkoľvek svojich obľúbených pokrmov. Myslíme aj na vaše pohodlie, správnu ergonómiu a rozvrhnutie pracovných zón, skladovanie vašich zásob, riadu a spotrebičov. Chceme, aby vaša nová kuchyňa spĺňala všetky vaše požiadavky a aby ste si ju užívali nielen pri varení, ale aj príjemne strávených chvíľach s rodinou či priateľmi.

Návrh kuchyne určite neradno podceniť a musí sa dobre premyslieť. Pomôcť vám môže článok Pred nákupom kuchyne, kde zistíte, aké aspekty musí kuchyňa spĺňať. Alebo si rovno dohodnite schôdzku s našimi špecialistami na dizajn a funkčnosť kuchýň na najbližšej predajni, kde tiež uvidíte rôzne reálne riešenia a vybavenie kuchýň na vlastné oči. Najčastejšie dodávame kuchyne na kľúč od 3D návrhu po montáž. Kuchyne na mieru umožňujú najvyššiu variabilitu usporiadania i farebného prevedenia a dodávame ich zákazníkom, ktorí majú jasnú predstavu o výslednej podobe alebo majú atypické kuchynské priestory. Novú kuchyňu si možete skúsiť naplánovať i z pohodlia vášho domova vďaka našemu jednoduchému 3D plánovaču kuchyní.
Pre rýchle typizované riešenie kuchyne ponúkame kvalitné sektorové kuchyne, čiže zostavy skriniek tvoriace ucelené kuchynské linky, ktoré máme na sklade ihneď k odberu. Ponúkame ale aj možnosť nakúpiť kuchynské skrinky jednotlivo.

Radi vám poradíme aj s výberom jednotlivého vybavenia kuchyne. Ponúkame kvalitné kuchynské pracovné dosky, široký výber drezov a drezových batérií. V ponuke kuchynského štúdia SIKO nájdete i osvedčené kuchynské spotrebiče a ďalšie kuchynské doplnky.

K výslednému dizajnu a elegancii kuchyne prispievajú aj obklady a dlažby umožňujúce pohodlné užívanie vašej kuchyne.

Výsledok môžete podčiarknuť účelným a elegantným kuchynským osvetlením.
 

Dohodnúť schôdzku