Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Kuchyne

 

Montáž kuchyně ZDARMA
REKONŠTRUUJETE ALEBO ZARIAĎUJETE NOVÚ kuchyňu?

Pomôžeme vám zariadiť novú kuchyňu od prvotnej inšpirácie až po realizáciu.
Štýlovo a bez starostí.

Zistiť ako to funguje >
 


 

SIKO TIP
 

Nový plánovač kuchýň

Jednoducho vizualizujte vlastné nápady

Chceme vám plánovanie ešte viac spríjemniť a priniesť veľa nových možností, ako riešiť priestor Vašej novej kuchyne snov, navyše štýlovo vyladené. Behom chvíľky máte pred sebou profesionálny 3D vizualizáciu vašej kuchyne snov, vrátane nákupného zoznamu. Plánovanie je hračkou. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať rozmery priestoru, kam plánujete novú kuchyňu umiestniť.


začať plánovať

Najlepšie kuchyne robia najlepších kuchárov

Na prípravu najrôznejších dobrôt potrebujete špičkové vybavenie a dostatok priestoru. Kuchyne SIKO navrhujeme tak, aby ste nielen zvládli prípravu akýchkoľvek svojich obľúbených pokrmov. Myslíme aj na vaše pohodlie, správnu ergonómiu a rozvrhnutie pracovných zón, skladovanie vašich zásob, riadu a spotrebičov. Chceme, aby vaša nová kuchyňa spĺňala všetky vaše požiadavky a aby ste si ju užívali nielen pri varení, ale aj príjemne strávených chvíľach s rodinou či priateľmi.

Návrh kuchyne určite neradno podceniť a musí sa dobre premyslieť. Pomôcť vám môže článok Pred nákupom kuchyne, kde zistíte, aké aspekty musí kuchyňa spĺňať. Alebo si rovno dohodnite schôdzku s našimi špecialistami na dizajn a funkčnosť kuchýň na najbližšej predajni, kde tiež uvidíte rôzne reálne riešenia a vybavenie kuchýň na vlastné oči. Najčastejšie dodávame kuchyne na kľúč od 3D návrhu po montáž. Kuchyne na mieru umožňujú najvyššiu variabilitu usporiadania i farebného prevedenia a dodávame ich zákazníkom, ktorí majú jasnú predstavu o výslednej podobe alebo majú atypické kuchynské priestory. Novú kuchyňu si možete skúsiť naplánovať i z pohodlia vášho domova vďaka našemu jednoduchému 3D plánovaču kuchyní.
Pre rýchle typizované riešenie kuchyne ponúkame kvalitné sektorové kuchyne, čiže zostavy skriniek tvoriace ucelené kuchynské linky, ktoré máme na sklade ihneď k odberu. Ponúkame ale aj možnosť nakúpiť kuchynské skrinky jednotlivo.

Radi vám poradíme aj s výberom jednotlivého vybavenia kuchyne. Ponúkame kvalitné kuchynské pracovné dosky, široký výber drezov a drezových batérií. V ponuke kuchynského štúdia SIKO nájdete i osvedčené kuchynské spotrebiče a ďalšie kuchynské doplnky.

K výslednému dizajnu a elegancii kuchyne prispievajú aj obklady a dlažby umožňujúce pohodlné užívanie vašej kuchyne.

Výsledok môžete podčiarknuť účelným a elegantným kuchynským osvetlením.
 

Dohodnúť schôdzku