Doprava ZADARMO od 400 € | 13 predajní po celom Slovensku

Štýlové kuchyne a kuchynské linky

Štýlové KUCHYNE A KUCHYNSKÉ LINKY

Inšpirujte sa u našich dizajnérov
Nájdite svoju vysnívanú kuchyňu v jednom z najobľúbenejších štýlov. V SIKO neustále sledujeme nové trendy, aby sme naše služby a produkty prispôsobili vašim potrebám a životnému štýlu.
Naši dizajnéri zladili skrinky, spotrebiče, obklady, doplnky a dekorácie tak, aby vám uľahčili výber, a tým ušetrili čas, peniaze a nervy.
 
PRÍRODNÁ KUCHYŇA
Kuchyňa v prírodnom štýle
ŠKANDINÁVSKA KUCHYŇA
Rovnováha tak akorát
PROVENCE KUCHYŇA
Kuchyňa v provence štýle
COUNTRY KUCHYŇA
Kuchyňa s nádychom vidieckeho štýlu
Alebo si vyberte z moderných a rustikálnych kuchýň na mieru
 


Moderné kuchyne na mieru

Od najmodernejších trendov, dostatok úložných priestorov a moderné technológie.


Chcem vedieť viac


Rustikálne kuchyne na mieru

Kuchyne inšpirované tradičnými štýly a klasikou navonok dýchajú nostalgiou.


Chcem vedieť viac

Teraz montáž kuchyne ZADARMO

V prípade, že nakúpite plánovanú kuchyňu na mieru, nemusíte už riešiť žiadne financie na montáž navyše. Naopak, môžete ušetriť. My vám novú kuchyňu namontujeme ZADARMO

Chcem ušetriť

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kúpeľňa i kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt
Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcete vedieť viac

Dohodnúť schôdzku

SIKO TIP

Nový plánovač kuchýň

Jednoducho vizualizujte vlastné nápady

Chceme vám plánovanie ešte viac spríjemniť a priniesť veľa nových možností, ako riešiť priestor Vašej novej kuchyne snov, navyše štýlovo vyladený. Behom chvíľky máte pred sebou profesionálnu 3D vizualizáciu vašej kuchyne snov, vrátane nákupného zoznamu. Plánovanie je hračkou. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať rozmery priestoru, kam plánujete novú kuchyňu umiestniť.

zistiť viac

 
 

Mohlo by vás zaujímať

Kvalita kuchýň Naturel
Vyrobené v Nemecku v najmodernejšom závode na svete.
Dispozície kuchyne
Pre dobre fungujúci kuchyni je potrebné maximálne využiť priestor.
Grafický návrh kuchyne
Naplánujeme pre vás kuchyni podľa vašich predstáv.  
Kuchyňa na kľúč
Kuchyňa vám nielen navrhneme, ale aj odborne namontujeme.
Nešváry v kuchyniach
Všetci opakujeme chyby, ktoré skôr či neskôr začneme ľutovať.
Katalóg kuchyne
Prelistujte katalóg kuchýň a načerpajte inšpiráciu.

Najlepšie kuchyne robia najlepších kuchárov

Na prípravu najrôznejších dobrôt potrebujete špičkové vybavenie a dostatok priestoru. Kuchyne SIKO navrhujeme tak, aby ste nielen zvládli prípravu akýchkoľvek svojich obľúbených pokrmov. Myslíme aj na vaše pohodlie, správnu ergonómiu a rozvrhnutie pracovných zón, skladovanie vašich zásob, riadu a spotrebičov. Chceme, aby vaša nová kuchyňa spĺňala všetky vaše požiadavky a aby ste si ju užívali nielen pri varení, ale aj príjemne strávených chvíľach s rodinou či priateľmi.

Návrh kuchyne určite neradno podceniť a musí sa dobre premyslieť. Pomôcť vám môže článok Pred nákupom kuchyne, kde zistíte, aké aspekty musí kuchyňa spĺňať. Alebo si rovno dohodnite schôdzku s našimi špecialistami na dizajn a funkčnosť kuchýň na najbližšej predajni, kde tiež uvidíte rôzne reálne riešenia a vybavenie kuchýň na vlastné oči. Najčastejšie dodávame kuchyne na kľúč od 3D návrhu po montáž. Kuchyne na mieru umožňujú najvyššiu variabilitu usporiadania i farebného prevedenia a dodávame ich zákazníkom, ktorí majú jasnú predstavu o výslednej podobe alebo majú atypické kuchynské priestory. Novú kuchyňu si možete skúsiť naplánovať i z pohodlia vášho domova vďaka našemu jednoduchému 3D plánovaču kuchyní.
Pre rýchle typizované riešenie kuchyne ponúkame kvalitné sektorové kuchyne, čiže zostavy skriniek tvoriace ucelené kuchynské linky, ktoré máme na sklade ihneď k odberu. Ponúkame ale aj možnosť nakúpiť kuchynské skrinky jednotlivo.

Radi vám poradíme aj s výberom jednotlivého vybavenia kuchyne. Ponúkame kvalitné kuchynské pracovné dosky, široký výber drezov a drezových batérií. V ponuke kuchynského štúdia SIKO nájdete i osvedčené kuchynské spotrebiče a ďalšie kuchynské doplnky.

K výslednému dizajnu a elegancii kuchyne prispievajú aj obklady a dlažby umožňujúce pohodlné užívanie vašej kuchyne.

Výsledok môžete podčiarknuť účelným a elegantným kuchynským osvetlením.
 

Dohodnúť schôdzku