Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

ELITE BATH

ELITE BATH+KITCHEN

PRÉMIOVÉ KOUPELNY A KUCHYNĚ

ELITE BATH, člen skupiny SIKO, je koupelnové studio pro klienty, kteří se nespokojí s běžnými standardy ve vybavení koupelen, a mají vyšší nároky na funkčnost, estetiku a design.

Na umývadlo alebo pod omietku?

Keď už viete, aký štýl vám sedí, začínate riešiť detaily.

A jedným z najdôležitejších je správny výber umývadlovej batérie. Stojanková alebo na stene (podomietková), vysoká, nízka, s kohútikom alebo páková. Klasická chrómová alebo v odvážnom farebnom prevedení
Berte do úvahy aj nároky na priestor. Podomietkové batérie sú priestorovo nenáročné a často aj dizajnovo zaujímavejšie. Vždy by však batéria mala zodpovedať tvaru, veľkosti a štýlu umývadla, ktoré ste si zvolil.


CHCEM UMÝVADLOVÚ BATÉRIU

Zabudnite na zátky na retiazke

Najrôznejšie technické vychytávky sa dnes stali už neodmysliteľnou súčasťou našich kúpeľní.

Stačí si len vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Zátku umývadla pohodlne zatvoríte pomocou click-claku. Úspornejší prietok vody dosiahnete napr. pomocou perlátorov či dvojpolohových kartuší. Ani zástancovia retro kohútikových batérií nemusia skrutkovať donekonečna, dnes stačí štvrť otočenia. Ak hľadáte niečo viac high-tech, siahnite po batériách ovládaných senzorom. Vodu pustíte aj zastavíte bez dotyku ruky.