Developerské oddelenie

undefined

Osvedčený a spoľahlivý partner

Developerské oddelenie SIKO je zamerané výhradne na developerov a stavebné firmy. Dodávame do developerských projektov bytovej, kancelárske či priemyselné výstavby, ako aj do samostatných väčších i menších novostavieb, kompletnej kúpeľne alebo podľa dohody ich časti tj vybrané kúpeľňové zariadenia, sanitárnu keramiku či ďalšie kúpeľňové vybavenie.

Sme profesionálni a skúsení, rešpektujeme predložené projekty a bez problémov prispôsobíme svoje dodávky rozličným projektantským aj architektonickým požiadavkám.

Proces rezidenčnej, kancelárske či priemyselnej výstavby má svoje špecifiká, neprebieha nikdy absolútne plynule a neustále sa mení a vyvíja. Preto pri všetkých projektoch sú naši spolupracovníci neustále s developerom úzko v kontakte.

Sme pripravení byť voči svojim developerským partnerom značne flexibilní a vykonávať úpravy harmonogramu dodávok kúpeľňového vybavenia a sanitárnej keramiky v súlade s postupom výstavby, aby bolo docielené čo najvyššia plynulosť a nadväznosť stavebných prác.

Pri spolupráci s developermi na dodávkach kúpeľní ponúkame popri kvalitných produktoch a celkovej spoľahlivosti našich dodávok aj mimoriadne finančné podmienky. Partnerstvo pri developerských projektoch si vážime a prispôsobujeme tomu príslušné obchodnozmluvné dohody.

Všetky okolnosti spolupráce s vami radi individuálne prerokujeme.

POZÍCIAMENOTELEFÓNE-MAIL
Riaditeľ stratégie developerského oddelenia    Michal Horák+420 733 678 111michal.horak@siko.cz
Vedúci developerského oddeleniaJaroslav Kovář+420 737 260 144jaroslav.kovar@siko.cz