Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

3D plánovač kuchýň

3D plánovač kuchýň

Kvalitné kuchyne nájdete u mnohých predajcov. Niektorí budú mať aj kuchyne skladom. Ale nikde na trhu nenájdete plánovač, ktorý vám pomôže kuchyňu navrhnúť, okamžite vidieť výsledok v 3D vrátane ceny a umožní vám vašu kuchyňu okamžite objednať.


Vyskúšajte interaktívny zážitok


Chceme vám plánovanie ešte viac spríjemniť a priniesť veľa nových možností, ako riešiť priestor Vašej novej kuchyne snov, navyše štýlovo vyladené.
Prinášame vám interaktívny zážitok. Vďaka úplne novému plánovači sa môžete z inšpiratívnych obrázkov kuchýň na našom webe prepnúť rovno do konfigurácie alebo plánovanie tej, ktorá sa vám páči.

Vizualizujte vlastné nápady. Jednoducho.


Plánovanie je hračkou. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať rozmery priestoru, kam plánujete novú kuchyňu umiestniť. Potom už len vyberáte podľa vašich predstáv a vizualizujete vlastné nápady.
Behom chvíľky máte pred sebou profesionálny 3D vizualizáciu vašej kuchyne snov, vrátane nákupného zoznamu.
Dostala vaša predstava nové obrysy? Páči sa vám iný štýl? Uložený návrh môžete kedykoľvek upraviť alebo celý zmeniť. Koľkokrát chcete. A rovno uvidíte aj orientačnú cenu navrhnuté kuchyne. Vašu vysnívanú kuchyňu môžete naplánovať z rôznych radov kuchýň, v rôznych štýloch a upraviť si tak návrh na mieru vašej cenovej predstave.


Stýlovo!


Aby ste sa v novej kuchyni cítili naozaj skvele, mala by byť štýlovo zariadená. Ak vidiecky ladená, prírodné, v škandinávskom štýle, moderné bez úchytiek alebo akákoľvek iná, to už je na vás. Vyberte si váš obľúbený interiérový štýl a pustite sa do plánovania vašej kuchyne snov.
Naplánujte si kuchyni v oblíbeném stylu


V spojení. Kedykoľvek.


Navyše rovno z prostredia plánovača sa môžete kedykoľvek obrátiť priamo na naše kuchynské odborníkov a dohodnúť si schôdzku vo vašej najbližšej SIKO predajni. Spoločne sa pozrieme na váš uložený návrh a pomôžeme vám naplánovať vašu novú kuchyňu do posledného detailu. Presne podľa vašich predstáv a rozpočtu.

CHCEM VYSKÚŠAŤ PLÁNOVAČ

Tešíme sa na realizáciu vašej novej kuchyne.

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kúpeľňa i kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt
Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcete vedieť viac

Dohodnúť schôdzku
   

Mohlo by vás zaujímať

Pred nákupom kuchyne
Na čo sa pripraviť, ako postupovať pri plánovaní novej kuchyne?
Štýlové riešenia kúpeľní
Inšpirujte sa u našich dizajnérov a kúpte si kuchyňu bez starostí.
Grafický návrh kuchyne
Naplánujeme pre vás kuchyni podľa vašich predstáv.
Kuchyňa na kľúč
Kuchyňa vám nielen navrhneme, ale aj odborne namontujeme.
Kuchyne na mieru
Vyberte si zo širokej ponuky našich kuchýň na mieru.
Katalóg kuchyne
Prelistujte katalóg kuchýň a načerpajte inšpiráciu.