Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Projektový konzultant je tu pre vás

Projektový konzultant SIKO

Štýlová kúpeľňa i kuchyňa bez starostí

  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt


Chcem využiť služby konzultanta 

 
 

Zbavíme vás starostí

Stačí vám jeden kontakt, váš osobný projektový konzultant, s ktorým vyriešite váš celý projekt - novú kúpeľňu, kuchyňu i dvere. 

Postrážime, aby všetko štýlovo ladilo

Zariadiť interiér tak, aby sme sa v ňom cítili príjemne, je náročná úloha. Vyžaduje to skúsenosti, predstavivosť, prehľad a znalosť aktuálnych trendov. Ak sa vám to zdá ako náročná úloha, zverte to nám. Náš projektový konzultant postráži, aby vaša nová kúpeľňa aj kuchyňa štýlovo ladila s vašim interiérom.

Skoordinujeme všetky kroky

Dohodneme za vás všetko od návrhu, cez zameranie až po montáž. Prevezmeme koordináciu všetkých prác a nadväzných krokov okolo novej kúpeľne i kuchyne.

Poskytneme odborný dohľad

Projektový konzultant všetko zastreší a na všetko dohliadne. Vďaka stovkám realizovaných projektov ročne, máme skúsenosti z praxe, ktoré sú na nezaplatenie.

Ušetríme vám peniaze aj čas

Nemusíte zložito a zdĺhavo tráviť čas nad tým, aký materiál bude asi najlepší, po čom siahnuť, aké novinky práve "frčia" a pod. Udržujeme si prehľad v obrovskej ponuke sortimentu zariaďovacích predmetov, pomôžeme vám s výberom toho najvhodnejšieho podľa vašich potrieb, predstáv a finančných možností. Vieme obslúžiť všetkých zákazníkov, od tých, čo vyžadujú maximálne pohodlie a luxus, až po zákazníkov, uprednostňujúcich optimálny pomer ceny a kvality.

Prídeme aj za vami

Spoločne si dohodneme schôdzku, kde to bude pre vás najvhodnejšie alebo prídeme za vami, v čase, ktorý vám bude vyhovovať.  

Služba je zadarmo

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo.


 
  
 Chcem využiť služby konzultanta