Industriálna kuchyňa | Štýlové riešenie

Keď sa v kuchyni stretne minimalizmus s prvkami priemyselného štýlu

Milujete minimalistický dizajn a nebojíte sa experimentovať s novými kuchynskými trendmi? Potom je pre vás čierna industriálna kuchyňa tým pravým riešením. Je ideálna pre milovníkov gastronómie, ktorí radi pripravujú jedlá s láskou a dôrazom na detail. Čierna kuchyňa v industriálnom štýle kombinuje chladné prvky kovu s drevom a čiernou farbou, ktoré symbolizujú eleganciu a rafinovanosť. Otvorený priestor kuchyne ponúka dostatok úložného priestoru a miesta na varenie. Kovové prvky, betónový dizajn dlažby a obklady pripomínajúce rozmer tehál dodávajú čiernej kuchyni ten pravý industriálny nádych.

 • korpus-194.jpg
  194
  Farba korpusu
  Bridlicovo sivá
 • undefined
  851
  Farba dvierok
  Brúsená čierna
 • deska-367.jpg
  367
  Kuchynská doska
  Imitácia duba Artisan
 • 502.jpg
  502
  Úchytka
  Úchytka čierna
undefined
Selma brúsená čierna 851
Kuchyňa LIVING
undefined

Čierne drezy do industriálnej kuchyne

Tmavé farby k industriálnej kuchyni jednoducho patria. Čierny drez preto nesmie chýbať. Môžete si vybrať zo širokej ponuky čiernych drezov v rôznych veľkostiach a prevedeniach.  Nezáleží na tom, či máte miesto na veľký drez s odkvapávačom, hranatý jednoduchý drez, okrúhly alebo dvojdrez. Nájdete však aj rohové prevedenia drezov v čiernej alebo antracitovej farbe pre zložitejšie riešenie kuchyne. Nič vám teda nebráni zariadiť si kuchyňu v industriálnom štýle.

 
ČIERNE DREZY

Obklady a dlažby v industriálnom štýle

Do priestoru v industriálnom štýle zvoľte strohý a jednoduchý dizajn. Ideálnou voľbou sú čierne alebo biele obklady v malom formáte, ako sú napríklad v sérii Brick Glossy. Nebojte sa dizajnu tehál, ktorý navodzuje pocit, že sa nachádzate v priestore s odhalenými stenami. Jasnou voľbou je potom dlažba v dizajne surového betónu alebo s kovovým efektom. Siahnite po sériách UrbanicaRaw alebo Metallo, v ktorých si môžete vybrať z rôznych farebných odtieňov - od klasickej sivej dlažby až po hrdzavú alebo dlažbu s nádychom do zelena.

METALLO-006.jpg
industrial-koupelna-001.jpeg

Vylaďte si v rovnakom štýle aj kúpeľňu

Industrial kúpeľňa


Našli ste sa v surovom industriálnom štýle plnom minimalizmu a kovových prvkov? V industriálnom štýle si môžete zariadiť aj kúpeľňu. Stavte na kontrastné spojenie čiernej a bielej farby, na kovové konštrukcie a jednoduché zariadenie celej kúpeľne.

TO CHCEM

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
 • komfortný zákaznícky prístup
 • vaše maximálne pohodlie a úspora času
 • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

konzultant.jpg
Mohlo by vás zaujímať
drezy-blog.jpg
Kuchynské drezy
Ani bez drezu sa dokonalá kuchyňa, ušitá na mieru, nezaobíde.
undefined
Drezové batérie
U nás si vyberiete drezové batérie do kuchyne v desiatkach variantov.
kouchyne-na-klic.jpg
Obklady do kuchyne
Pomôžeme vám vybrať štýl, ktorý bude ladiť s celou miestnosťou.
kuchyne-na-miru.jpg
Dlažba do kuchyne
Vyberte si dlažbu do kuchyne a určite neurobíte krok vedľa.
undefined
Katalóg kúpeľne
Prelistujte katalóg kúpeľní a načerpajte inšpiráciu.