Štýlové riešenie | Industrial kúpeľňa

Vlastnou cestou

Sebavedomý štýl, plný charakteru a rafinovanosti. Nie je pre každého. Inšpiruje sa v starých priemyselných prevádzkach a dávno opustených továrenských halách. Kombinácia tehál a betónu vo vás vyvoláva surový pocit. Prevažujú odtiene šedej až antracitovej, kontrast čiernej a bielej. Materiál, bez ktorého sa pri zariaďovaní v industriálnom štýle rozhodne nezaobídete, je kov.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Geotiles Cimbra
undefined
Rako Betonico
undefined
Aj keď sa industriálny štýl najlepšie uplatní pri zariaďovaní priestranných loftov, nemusíte sa ho vzdať ani pri zariaďovaní menších bytov.
Soňa Němečková
Vedúca oddelenia designu

Sprchové kúty a zásteny Walk-In

Swiss Aqua Technologies

Sprchové kúty typu walk-in ponúkajú trendy a jednoduché riešenie nielen do malých kúpeľní, kde získate pocit otvoreného a vzdušnejšieho priestoru. Sprchová zástena s extrémne odolným kaleným sklom 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovanie vodného kameňa. To všetko s predĺženou zárukou 5 rokov!

PREZRIEŤ

CKON001-industrial-018-industr-1.jpg
undefined

Kúpeľňový nábytok s kovovou konštrukciou

Kov kindustriálnemu štýlu neodmysliteľne patrí. Aj vy si do vašej kúpeľne môžete vniesť nádych starých budov skovovou konštrukciou na kúpeľňovom nábytku. Séria nábytku B-way a Naturel Industrial premení každú kúpeľňu s neopakovateľnou atmosférou. Otvorené kovové police ponúkajú nevšedné úložné priestory, ktorých v kúpeľni nie je nikdy nazvyš. Zariaďte si modernú kúpeľňu v jednoduchom industriálnom štýle ľahko a jednoducho.

PREZRIEŤ

undefined

Vylaďte si v rovnakom štýle aj kuchyňu

Industriálna kuchyňa

Milujete minimalistický dizajn a nebojíte sa experimentovať s novými kuchynskými trendmi? Potom je pre vás čierna industriálna kuchyňa tým pravým riešením. Je ideálna pre milovníkov gastronómie, ktorí radi pripravujú jedlá s láskou a dôrazom na detail. Čierna kuchyňa v industriálnom štýle kombinuje chladné prvky kovu s drevom a čiernou farbou, ktoré symbolizujú eleganciu a rafinovanosť.

TO CHCEM

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant