Upraviť filtre
reklama

Fineza Raw

Séria obkladov a dlažieb Raw je tu pre milovníkov minimalizmu a čistého dizajnu. Jedná sa o rektifikovaný obklad v rozmere 30x60 a dlažbu, ktorá sa vyrába v rozmeroch 60x60, ale aj v rozmere 60x120, ktorý je stále populárnejší a ponúka obloženie podlahy aj stien s minimálnym výskytom škár. Vďaka rektifikácii môže byť dlažba položená s minimálnou škárou 2-3 mm, takže celý priestor vyzerá ucelene a bez žiadnych rušivých elementov.

Jemný dizajn betónu v spojení s matným povrchom prepožičiava tejto sérii surovosť a skutočnosť. V kombinácii s jemnými čiernymi doplnkami vytvoríte so sériou Raw modernú a trendy kúpeľňu bez akýchkoľvek rušivých elementov.

V rámci série nájdete 3 farebné kombinácie tón v tóne – od bielosivej, šedej až po výraznejšiu šedú farbu. Pokiaľ predsa len túžite po tom jednoduchý dizajn betónu niečím zvýrazniť, môžete siahnuť po dekore, ktorý sa vyrába v rozmere 30x60 a tiež v rektifikovanom prevedení. Dlažba je vďaka vyššiemu stupňu oteruvzdornosti vhodná nielen do kúpeľne, ale aj do chodby či haly v rodinnom dome.

16 produktov
Videli ste 16 z 16 produktov