Kuchyne Naturel Easy

Flexibilné riešenie modernej kuchynskej linky s množstvom možností, pre každý priestor aj rozpočet. Obľúbené sektorové kuchyne do paneláka, malé plánované kuchyne aj akčné kuchynské bloky vhodné napríklad do študentského bytu alebo na chatu. Kvalitné kuchynské linky za nízku cenu as rýchlym dodaním.

Vybrali sme pre vás:

Kuchynské linky so spotrebičmi ZADARMO

Chcem kuchyňu so spotrebičmi ZADARMO

Moderní kuchyňské linky

Kuchynská linka je stredobodom každej domácnosti. Mala by byť moderná a hlavne praktická, čo určuje správna dispozícia – usporiadanie kuchynskej linky. Či už ide o malú kuchynskú linku do paneláka alebo priestrannú linku v dome, rozhodne to vždy musí byť kvalitná kuchynská linka, ktorá vydrží roky ako nová.

Samotné plánovanie kuchynskej linky závisí od veľkosti priestoru, ktorý pre linku máte a samozrejme od výšky rozpočtu, ktorý plánujete do obstarania kuchynskej linky investovať. V našej ponuke máme moderné kuchynské linky do každého priestoru a na mieru vášmu rozpočtu. Všetky naše kuchynské linky sú vyrobené v Nemecku, vyznačujú sa vysokou kvalitou.

Plánovaná kuchyňa Elements

ete, že novú plánovanú kuchynskú linku môžete mať doma už do 10 dní?

Moderná biela kuchynská linka, ktorú si môžete jednoducho naplánovať on-line sami v plánovači, z pohodlia domova. Presne podľa svojich nápadov, potrieb aj na mieru vášmu rozpočtu. Biela kuchyňa Elements slušní moderným interiérom a vďaka modulárnemu systému skriniek naplánujete kuchynskú zostavu do každého priestoru. Vyskúšajte to. Novú kuchyňu Elements môžete mať už do 10 dní u vás doma.

Hlavné výhody, ktoré vám systém Elements prináša:

10

Rýchle dodanie - do 10 dní príde vaša nová kuchyňa k vám domov

Online

Rýchla a ľahká cesta k vašej novej kuchyni s plánovačom Elements
 

Chcem kuchyňu Elements

TIP: EElements to nie sú len kuchynské linky, ale aj kúpeľňový nábytok a nábytok do obývačky. Chcem vedieť viac.

undefined
undefined

Sektorové kuchynské linky Easyblok NA SKLADE

Cenovo najdostupnejšie sektorové kuchynské linky z našej ponuky majú najčastejšie rovný tvar, sú obvykle už plne vybavené kuchynskými spotrebičmi i kuchynskou pracovnou doskou. Ide o najžiadanejšie malé kuchynské linky, vhodné aj do paneláka alebo napríklad do štartovacích menších bytov.

V ponuke máme najobľúbenejšiu kombináciu - biela kuchynská zostava s drevenou pracovnou doskou. Prezrite si našu ponuku pre malé a Sektorové kuchyne skladom | SIKO - akčné bloky kuchýň Easyblok. Tieto kuchynské bloky máme skladom, môžete ich mať hneď.

Chcem kuchyňu Easyblok

Cenovo výhodné plánované kuchynské linky nielen do malých bytov

Ak dávate prednosť linke na mieru v trendy farbe, ale nechcete žiadny veľký zásah do vášho rozpočtu, vyberte si z našich cenovo výhodných plánovaných kuchynských liniek, v moderných farbách. Sú vhodné nielen do menších bytov. Aby bola kuchynská linka presne podľa vašich predstáv, využite služby našich konzultantov a nechajte si naplánovať 3D návrh kuchynskej linky na mieru. Usporiadanie vlastnej zostavy aj jej vybavenie si tak vyberiete podľa svojich potrieb.

Dojednajte si schôdzku s naším konzultantom

Cenovo výhodné kuchynské linky
 
undefined
Ktorý tvar kuchynskej skrinky vám najviac vyhovuje?
undefined
Najbežnejší tvar kuchynských skriniek v menších priestoroch alebo dokonca v panelových domoch. Pozrite si našu ponuku sektorových kuchynských liniekk.
undefined
Kuchynské linky v tvare L
Najbežnejší tvar kuchynských skriniek v menších priestoroch alebo dokonca v panelových domoch. Pozrite si našu ponuku sektorových kuchynských liniek.
Kuchyne-havana.jpg
Kuchynské linky v tvare U
Priestranná kuchynská linka s množstvom horných aj spodných skriniek, na uloženie všetkého potrebného vybavenia, vrátane malých kuchynských spotrebičov, ktoré pohodlne postavíte na kuchynskú pracovnú dosku.

Kuchyne rady EASY

Kuchyne Elements
Alpská biela Supermatt
Kuchyne Easyblok
Biela s vysokým leskom
Kuchyne Bogota
Tmavá oceľ
Kuchyne Georgie
Biela s vysokým leskom
Kuchyne Havana
Biela matná
Kuchyne Madison
Čierna
Kuchyne Paris
Sukovitý dub
Kuchyne Sydney
Magnolia
Kuchyne Whitney
Karmínová

Moderná alebo rustikálna kuchyňa?

Moderná kuchyňa v farbách alebo vidiecka kuchyňa s drevom a rustikálnymi prvkami? Oba štýly kuchýň spájajú dizajn s modernou technológiou. Urobia z Vašej kuchyne srdce domova, či už bývate v meste alebo na vidieku.
moderni-kuchyne.jpg
Moderné kuchyne
Moderné kuchyne lákajú sebavedomým dizajnom a kvalitným vybavením, vrátane chytrých vychytávok. Kombinácia materiálov, farieb i tvarov zaistí, že moderné kuchyne nájdu svoje miesto ako v malom panelákovom byte, útulnom podkroví, tak v rozľahlom dome.
rustikalni-kuchyne.jpg
Rustikálne kuchyne sú inšpirované tradíciou vidieka, útulnou atmosférou a plné pohodlie. Klasika s jemnými detailmi, v prírodných farbách, avšak plná najmodernejších kuchynských technológií.

Farba kuchyne. Ktorú z nich si vybrať?

Farby v kuchyni sú nielen základom štýlu, ale ovplyvňujú aj našu náladu. Akú farbu kuchyne by ste mali zvoliť, aby Vaša nová kuchyňa pôsobila moderne a štýlovo? Trendy sivá alebo obľúbená biela kuchyňa?
undefined
Biele kuchyne
undefined
Kuchyne s drevom
undefined
Čierne kuchyne
undefined
Šedé, antracitové kuchyne
undefined
Zelené kuchyne
undefined
Červené kuchyne
undefined

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant
Mohlo by vás zaujímať
undefined
Pred nákupom kuchyne
Na čo sa pripraviť, ako postupovať pri plánovaní novej kuchyne?
undefined
Štýlové riešenia kuchýň
Objavte inšpiráciu pre štýlové riešenia kuchýň od našich SIKO dizajnérov.
undefined
Grafický návrh kuchyne
Naplánujeme pre vás kuchyňu podľa vašich predstáv.
undefined
Kuchyňa na mieru
Vyberte si zo širokej ponuky našich kuchýň na mieru.
lp-nesvary-stara-kuchyne-min.jpg
Nešváry v kuchyniach
Všetci opakujeme chyby, ktoré skôr či neskôr začneme ľutovať.
undefined
Katalóg kuchyne
Prelistujte katalóg kuchýň a načerpajte inšpiráciu.