13 predajní po celom Slovensku

Plánované kuchyne na mieru

REKONŠTRUUJETE ALEBO ZARIAĎUJETE NOVÚ kuchyňu?

Pomôžeme vám zariadiť novú kuchyňu od prvotnej inšpirácie až po realizáciu.
Štýlovo a bez starostí.

Zistiť ako to funguje >
 


 

Štýlové riešenia kuchýň

Dokonalá kuchyňa? Dbajte na praktickosť, funkčnosť a držte štýl.

Vieme, ako takú kuchyňu zariadiť. Prinášame vám ukážky rôznych riešení, ako môže vyzerať štýlovo zariadená kuchyňa, ktorá vám bude prinášať radosť v každom okamihu.

Veríme, že vás ukážky štýlových riešení potešia a zaujmú.


Inšpirujte sa

Moderné kuchyne na mieru

Receptov na takúto kuchyňu je celý rad.

Od najmodernejších trendov, ktorým v súčasnosti velia tmavšie tóny, ako je sivá, čierna v matnom vyhotovení, kombinované s výraznejším drevodekorom, až po dlhodobú stálicu v podobe bielej.

Kľúčom pre všetky je však dôraz na ergonómiu kuchyne, dostatok úložných priestorov a moderné technológie, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie a poskytnú potrebný komfort.


Moderné kuchyne na mieru

Rustikálne kuchyne na mieru

Receptov na takúto kuchyňu je celý rad.

Kuchyne inšpirované tradičnými štýlmi a klasikou navonok dýchajú nostalgiou, ale vnútri ukrývajú tie najmodernejšie technológie, vychytávky a dômyselne usporiadané úložné priestory. Čo je ale pre tieto štýlové kuchyne typické, sú prírodné farby, materiály so známkou patiny a množstvo dekorácií.


Vyberte si z rustikálnych kuchýň
 

Montáž kuchyně ZDARMA

SIKO TIP
 

Nový plánovač kuchýň

Jednoducho vizualizujte vlastné nápady

Chceme vám plánovanie ešte viac spríjemniť a priniesť veľa nových možností, ako riešiť priestor Vašej novej kuchyne snov, navyše štýlovo vyladené. Behom chvíľky máte pred sebou profesionálny 3D vizualizáciu vašej kuchyne snov, vrátane nákupného zoznamu. Plánovanie je hračkou. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať rozmery priestoru, kam plánujete novú kuchyňu umiestniť.


začať plánovať
Receptov na takúto kuchyňu je celý rad. Od najmodernejších trendov, ktorým v súčasnosti velia tmavšie tóny, ako je sivá, čierna v matnom vyhotovení, kombinované s výraznejším drevodekorom, až po dlhodobú stálicu v podobe bielej. Kľúčom pre všetky je však dôraz na ergonómiu kuchyne, dostatok úložných priestorov a moderné technológie, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie a poskytnú potrebný komfort.