Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Plánované kuchyne na mieru

REKONŠTRUUJETE ALEBO ZARIAĎUJETE NOVÚ kuchyňu?

Pomôžeme vám zariadiť novú kuchyňu od prvotnej inšpirácie až po realizáciu.
Štýlovo a bez starostí.

Zistiť ako to funguje >
 


 

Štýlové riešenia kuchýň

Dokonalá kuchyňa? Dbajte na praktickosť, funkčnosť a držte štýl.

Vieme, ako takú kuchyňu zariadiť. Prinášame vám ukážky rôznych riešení, ako môže vyzerať štýlovo zariadená kuchyňa, ktorá vám bude prinášať radosť v každom okamihu.

Veríme, že vás ukážky štýlových riešení potešia a zaujmú.


Inšpirujte sa

Moderné kuchyne na mieru

Receptov na takúto kuchyňu je celý rad.

Od najmodernejších trendov, ktorým v súčasnosti velia tmavšie tóny, ako je sivá, čierna v matnom vyhotovení, kombinované s výraznejším drevodekorom, až po dlhodobú stálicu v podobe bielej.

Kľúčom pre všetky je však dôraz na ergonómiu kuchyne, dostatok úložných priestorov a moderné technológie, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie a poskytnú potrebný komfort.


Moderné kuchyne na mieru

Rustikálne kuchyne na mieru

Receptov na takúto kuchyňu je celý rad.

Kuchyne inšpirované tradičnými štýlmi a klasikou navonok dýchajú nostalgiou, ale vnútri ukrývajú tie najmodernejšie technológie, vychytávky a dômyselne usporiadané úložné priestory. Čo je ale pre tieto štýlové kuchyne typické, sú prírodné farby, materiály so známkou patiny a množstvo dekorácií.


Vyberte si z rustikálnych kuchýň
 

Montáž kuchyně ZDARMA
Receptov na takúto kuchyňu je celý rad. Od najmodernejších trendov, ktorým v súčasnosti velia tmavšie tóny, ako je sivá, čierna v matnom vyhotovení, kombinované s výraznejším drevodekorom, až po dlhodobú stálicu v podobe bielej. Kľúčom pre všetky je však dôraz na ergonómiu kuchyne, dostatok úložných priestorov a moderné technológie, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie a poskytnú potrebný komfort.