13 predajní po celom Slovensku

Plánované kuchyne na mieru

Receptov na takúto kuchyňu je celý rad.Od najmodernejších trendov, ktorým v súčasnosti velia tmavšie tóny, ako je sivá, čierna v matnom vyhotovení, kombinované s výraznejším drevodekorom, až po dlhodobú stálicu v podobe bielej. Kľúčom pre všetky je však dôraz na ergonómiu kuchyne, dostatok úložných priestorov a moderné technológie, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie a poskytnú potrebný komfort. 

Naplánujte si kúpeľňu 
alebo kuchyňu bezpečne

Dohodnite si schôdzku vopred, na predajni alebo online. Výber vhodných produktov, grafický návrh teraz ZADARMOvšetko spoločne zvládneme i online. Vyplňte formulár a dohodneme si termín.

Dojednať schôdzku

 
 

Montáž kuchyně ZDARMA
Štýlová riešenia kuchýň SIKO

Štýlové riešenia kuchýňDokonalá kuchyňa? Dbajte na praktickosť, funkčnosť a zachovajte štýl.

Vieme, ako takúto kuchyňu zariadiť. Prinášame vám ukážky rôznych riešení, ako môže vyzerať štýlovo zariadená kuchyňa, ktorá vám bude prinášať radosť v každom okamihu.

Veríme, že vás štýlové riešenia kuchýň potešia a zaujmú.


Inšpirujte sa

Moderná kuchyňa na mieru

Moderná kuchyňa na mieru

 

Receptov na takúto kuchyňu je celý rad. Od najmodernejších trendov, ktorým v súčasnosti velia tmavšie tóny, ako je sivá, čierna v matnom vyhotovení, kombinované s výraznejším drevodekorom, až po dlhodobú stálicu v podobe bielej.

Kľúčom pre všetky je však dôraz na ergonómiu kuchyne, dostatok úložných priestorov a moderné technológie, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie a poskytnú potrebný komfort. 


chcem modernú kuchyňu

Rustikálne kuchyne na mieru

Rustikálne kuchyne na mieru


Kuchyne inšpirované tradičnými štýlmi a klasikou navonok dýchajú nostalgiou, vo vnútri však ukrývajú tie najmodernejšie technológie, technické vymoženosti a dômyselne usporiadané úložné priestory. Čo je však pre tieto štýlové kuchyne typické, sú prírodné farby, materiály so známkou patiny a množstvo dekorácií. 

chcem rustikálnu kuchyňu


SIKO TIP
 

Nový plánovač kuchýň

Jednoducho vizualizujte vlastné nápady

Chceme vám plánovanie ešte viac spríjemniť a priniesť veľa nových možností, ako riešiť priestor Vašej novej kuchyne snov, navyše štýlovo vyladené. Behom chvíľky máte pred sebou profesionálny 3D vizualizáciu vašej kuchyne snov, vrátane nákupného zoznamu. Plánovanie je hračkou. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať rozmery priestoru, kam plánujete novú kuchyňu umiestniť.


začať plánovať