Kuchyňa na mieru

Kuchyňa na mieru perfektne sadne Vašim požiadavkám. Vždy spája vynikajúcu kvalitu, funkčnosť a design. Nech už zvolíte modernú kuchyňu alebo s prvkami vidieckeho štýlu, vždy Vám navrhneme atraktívne riešenie štýlovej kuchyne pre Váš domov. 

Preskúmajte naše rady kuchýň na mieru

Kuchyňa SIKO Naturel ponúka riešenie kuchyne na mieru  pre každý priestor, štýl i rozpočet Malé aj veľké kuchyne v modernom štýle a trendy farbách, rustikálna kuchyňa s ostrovčekom, aj luxusné dizajnové kuchyne. Preskúmajte ich všetky. Je čas premeniť sen o novej kuchyni na skutočnosť.

Kuchynské linky Naturel EASY

  • ekonomické riešenie moderných kuchynských liniek
  • EasyBlok - sektorové kuchynské linky skladom, vhodné aj do paneláku
  • plánovanej kuchyne Elements už za pár dní u vás doma
  • moderný dizajn
  • nízka cena a rýchle dodanie
Chcem kuchyňu EASY
undefined
undefined

Kuchyňa Naturel LIVING

Tá pravá kuchyňa na mieru pre Váš domov a pohodlie. Moderné riešenie kuchynských liniek v trendy farbách, s drevom aj s imitáciou kameňa, plné moderných technológií aj kuchynských vychytávok. Kvalitná kuchyňa Naturel Living sa postará o Vaše dokonalé pohodlie a bude stredobodom Vášho štýlovo zariadeného domova.

Moderná bezúchytková kuchyňa alebo klasická kuchyňa s úchytkami? Voľba je na Vás. Objavte inšpiráciu pre moderné kuchyne, aj pre tie v tradičnom štýle. Vyberajte.

CHCEM KUCHYŇU LIVING

Kuchyňa Naturel ART

Prémiové kuchyne pre tých najnáročnejších. Najvyššia kvalita, design, luxusné materiály, moderné technológie.

CHCEM KUCHYŇU ART
undefined

Moderná alebo rustikálna kuchyňa?

Moderná kuchyňa v farbách alebo vidiecka kuchyňa s drevom a rustikálnymi prvkami? Oba štýly kuchýň spájajú dizajn s modernou technológiou. Urobia z Vašej kuchyne srdce domova, či už bývate v meste alebo na vidieku.

4 dôvody, prečo je kuchyňa na mieru tou najlepšou voľbou

Múdra, krásna a štýlová kuchyňa

Rozumné riešenia kuchýň, najmodernejšie technológie a obľúbené štýly kuchýň. Aj jednoduché nápady do kuchyne dokážu prekvapiť a premeniť Váš život v kuchyni do ešte komfortnejšieho. Vďaka kuchynským vychytávkam si uľahčíte život, ušetríte váš čas aj peniaze.

Kvalitná kuchyňa s perfektnou ergonómiou

Správna ergonómia - usporiadanie kuchyne vám uľahčí pohyb v kuchyni, nenabeháte v nej zbytočné kilometre a všetko budete mať po ruke. Môžete sa rovno pustiť do prípravy kulinárskych dobrôt. Bez obáv. Pokrievke vykĺznutej z ruky, rozliatej malinovky a iným drobným nehodám kvalitnej kuchyne spoľahlivo odolá.

Jednoducho plánovaná kuchyňa

Premeňte sen o novej kuchyni na skutočnosť. Naplánujte si kuchyňu podľa svojich predstáv, v online plánovači kuchýň. Vizualizujte svoje nápady, skúšajte rôzne farby a tvary kuchyne. Počas chvíľky máte pred sebou 3D návrh novej kuchyne. Alebo to nechajte na našich dizajnéroch, navrhnúť pre vás 3D vizualizáciu vašej vysnívanej kuchyne.

Kuchynské skrinky s dostatkom miesta na všetko

Kuchyňa s čo najväčšou pracovnou plochou, odolná pracovná doska, ktorou nič neponičí a dostatok úložných priestorov v kuchynských skrinkách pre všetko potrebného je základ pre vaše pohodlie, kedykoľvek do kuchyne len vkročíte. Či už je vaša kuchyňa veľká alebo malá.

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

konzultant.jpg
Mohlo by vás zaujímať
undefined
Pred nákupom kuchyne
Na čo sa pripraviť, ako postupovať pri plánovaní novej kuchyne?
undefined
Štýlové riešenia kuchýň
Objavte inšpiráciu pre štýlové riešenia kuchýň od našich SIKO dizajnérov.
undefined
Kuchyňa na mieru
Vyberte si zo širokej ponuky našich kuchýň na mieru.
undefined
Kuchyňa na kľúč
Kuchyňa vám nielen navrhneme, ale aj odborne namontujeme.
lp-nesvary-stara-kuchyne-min.jpg
Nešváry v kuchyniach
Všetci opakujeme chyby, ktoré skôr či neskôr začneme ľutovať.
undefined
Katalóg kuchyne
Prelistujte katalóg kuchýň a načerpajte inšpiráciu.