Doprava ZADARMO nad 200 € | 12 predajní po celej SR

Plánované kuchyne na mieru

Receptov na takúto kuchyňu je celý rad.Od najmodernejších trendov, ktorým v súčasnosti velia tmavšie tóny, ako je sivá, čierna v matnom vyhotovení, kombinované s výraznejším drevodekorom, až po dlhodobú stálicu v podobe bielej. Kľúčom pre všetky je však dôraz na ergonómiu kuchyne, dostatok úložných priestorov a moderné technológie, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie a poskytnú potrebný komfort. 
Štýlová riešenia kuchýň SIKO

Štýlové riešenia kuchýňDokonalá kuchyňa? Dbajte na praktickosť, funkčnosť a zachovajte štýl.

Vieme, ako takúto kuchyňu zariadiť. Prinášame vám ukážky rôznych riešení, ako môže vyzerať štýlovo zariadená kuchyňa, ktorá vám bude prinášať radosť v každom okamihu.

Veríme, že vás štýlové riešenia kuchýň potešia a zaujmú.


Inšpirujte sa

Moderná kuchyňa na mieru

Moderná kuchyňa na mieru

 

Receptov na takúto kuchyňu je celý rad. Od najmodernejších trendov, ktorým v súčasnosti velia tmavšie tóny, ako je sivá, čierna v matnom vyhotovení, kombinované s výraznejším drevodekorom, až po dlhodobú stálicu v podobe bielej.

Kľúčom pre všetky je však dôraz na ergonómiu kuchyne, dostatok úložných priestorov a moderné technológie, ktoré vám uľahčia každodenné fungovanie a poskytnú potrebný komfort. 


chcem modernú kuchyňu

Rustikálne kuchyne na mieru

Rustikálne kuchyne na mieru


Kuchyne inšpirované tradičnými štýlmi a klasikou navonok dýchajú nostalgiou, vo vnútri však ukrývajú tie najmodernejšie technológie, technické vymoženosti a dômyselne usporiadané úložné priestory. Čo je však pre tieto štýlové kuchyne typické, sú prírodné farby, materiály so známkou patiny a množstvo dekorácií. 

chcem rustikálnu kuchyňu