Upraviť filtre

Skrinky s umývadlom

Skrinky s umývadlom predstavujú dokonalú dvojicu. Vďaka setu skrinky s umývadlom odpadnú starosti s tým, či vami vybrané umývadlo bude tvarom a veľkosťou sedieť k umývadlovej skrinke a naopak. Vyberať môžete z variantov skriniek stojacich na nožičkách alebo z tých závesných, a to v klasickom bielom prevedení alebo v nadčasovom drevodekore, stačí filtrovať a vyberať. Ak radi držíte krok s trendmi a máte radi industriálne prvky v kúpeľni, konzolový nábytok na báze čiernej kovovej konštrukcie s umývadlom môže byť pre vás tým správnym riešením.

Množstvo úložného priestoru, ktoré vám skrinka s umývadlom poskytne, si jednoducho zvolíte sami podľa počtu zásuviek, ľudovo šuplíkov. Z našich skúseností môžeme spoľahlivo odporučiť zásuvky s plnovýsuvom , doťahom alebo pomalým zatváraním. Oceníte ich praktickosť a pohodlné ovládanie. V našej ponuke kúpeľňového nábytku si môžete ľahko vyfiltrovať typ výbavy skriniek.

Náš tip: závesné skrinky s umývadlom oceníte pri upratovaní, ľahko sa pod ne dostanete s mopom aj vysávačom.

Výbornou voľbou pre veľké rodiny a veľké kúpeľne s dostatkom priestoru sú dvojumývadlá so skrinkou. Malé umývadielká so skrinkou sú vynikajúcim parťákom tam, kde je málo miesta. Kúpeľňová skrinka s umývadlom je praktickým riešením nielen pre malé kúpeľne, kde určite oceníte úložný priestor navyše, ale je vhodná aj pre samostatnú toaletu. Konkrétne rozmery umývadlových skriniek si môžete jednoducho vyfiltrovať a vybrať si presne ten variant, ktorý sa hodí do priestoru, ktorý máte k dispozícii.

Aby bola vaša kúpeľňa dokonale zladená, aj kúpeľňový nábytok by mal byť v rovnakom štýle ako ostatné vybavenie kúpeľne. Inšpirujte sa a vyberte si zo sérií kúpeľňového nábytku, kde okrem skriniek pod umývadlo nájdete aj samostatné skrinky, police alebo skrinky s košom na bielizeň.

Náš tip: Riešite atypický priestor? Nebavia vás už vopred vytvorené dizajny a máte radi originalitu? S naším riešením SIKO nábytku na mieru si môžete ľahko vytvoriť presne taký kúpeľňový nábytok, o akom ste snívali.

278 produktov
Videli ste 36 z 278 produktov