Upraviť filtre

Kúpeľňový nábytok

Nábytok do kúpeľne je posledná bodka za dizajnom vášho interiéru. Vyberte si kategóriu produktov a vyberte si z našich osvedčených modelov. Nájdete u nás širokú ponuku kúpeľňových skriniek. Ak chcete vysoké kúpeľňové skrinky, nájdete ich v samostatnej kategórii.

Dôležitým prvkom sú skrinky pod umývadlo, alebo si môžete vybrať moderné skrinky s umývadlom, ktoré je súčasťou produktu. Aktuálny hit sú tiež dosky pod umývadlo, ak chcete pod doskou napríklad murovaný alebo iný podklad. A svoje umývadlo môžete doplniť zrkadlovou skrinkou alebo galerkou.

Medzi drobnejšie vybavenie patrí koše na bielizeň a taburety, ktoré slúžia napríklad na uloženie uterákov. Doplniť kúpeľňu môžete tiež policami a regálmi, ktoré môžu plniť najrôznejšiu úlohu uskladnenia vašich šampónov a ďalších prípravkov.

Pri kúpeľňovom nábytku je veľmi dôležité dodržať jednotný vzhľad celej zostavy. Na trhu je nepreberné množstvo dekoru a farieb skriniek do kúpeľne, ktoré síce vyzerajú totožne, ale pri bližšom pohľade sa líšia. Preto odporúčame pri zostavení celej kúpeľne vyberať v rámci jednej série kúpeľňového nábytku. Máte tak zaistené, že celkový súlad bude dokonalý.

2160 produktov
Videli ste 36 z 2160 produktov