Upraviť filtre
reklama

Kúpeľňové skrinky

V kúpeľni potrebuje každý dostatok úložného priestoru na všetky potrebné veci, ako sú kozmetické prípravky, vlasové doplnky, zubné kefky a pasty, ale napríklad aj čistiace prostriedky. Preto u nás nájdete širokú ponuku kúpeľňových skriniek. Veľmi praktickým riešením je využitie priestoru pod umývadlom na umiestnenie skrinky. Môžete si vybrať kúpeľňovú skrinku so zabudovaným umývadlom alebo kúpeľňový nábytok, na ktorý umiestnite umývadlo na dosku. V oboch prípadoch kúpeľňová skrinka pod umývadlom zakryje nevzhľadný sifón a vy získate veľkorysý úložný priestor.

Väčšina sortimentov kúpeľňového nábytku ponúka aj doplnkové vysoké kúpeľňové skrinky, ktoré vám umožnia zariadiť celú kúpeľňu v jednotnom dizajne a prehľadne usporiadať všetky potrebné veci. Potom si môžete vybrať zo širokej škály farieb a dizajnov. Biele kúpeľňové skrinky alebo kúpeľňový nábytok v dekore dreva sú veľmi obľúbené. Súčasťou kúpeľne je aj kôš na bielizeň. Ak sa vám zdajú textilné alebo prútené koše nevzhľadné, pozrite si našu ponuku kúpeľňových skriniek s košom na bielizeň. Elegantne tak vyriešite večný problém, kam so špinavou bielizňou. Vaša kúpeľňa bude vždy vyzerať upratane a usporiadane.

Pri výbere kúpeľňového nábytku sa môžete rozhodnúť medzi kúpeľňovými skrinkami na nožičkách alebo závesným kúpeľňovým nábytkom. Výhodou závesných kúpeľňových skriniek je bezproblémový prístup pod skrinku. Upratovanie v kúpeľni je potom vždy efektívne a bez prekážok.

Kúpeľňovú skrinku si môžete zaobstarať, aj keď máte malú kúpeľňu. V našej ponuke nájdete skrinky s umývadlom so šírkou len 40 cm. Malé kúpeľňové skrinky nájdu uplatnenie aj v miestnostiach so samostatnou toaletou, kde potrebujete umiestniť umývadlo. Úložné priestory sú určite vhodné všade.

Ponúkame riešenia aj pre netradičný dizajn a dispozíciu kúpeľne. Vďaka nám si môžete naplánovať kúpeľňový nábytok na mieru. Navštívte naše predajne a naši predajcovia s vami preberú vaše požiadavky a naplánujú kúpeľňovú skrinku presne podľa vašich predstáv.

Nábytok na mieru
1235 produktov
Videli ste 36 z 1235 produktov