Upraviť filtre

Záchodové dosky na WC

VVyberte si z našej ponuky toaletných sedadiel, ktoré vám poskytnú 100 % komfort a pohodlie. Najdôležitejším faktorom pri výbere záchodového sedadla pre vás bude materiál, z ktorého je sedadlo vyrobené. Najčastejšie sa stretávate s toaletným sedadlom vyrobeným z duroplastu - tvrdého, ale krehkého plastu. Môžete sa však stretnúť aj s variantom záchodového sedadla z termoplastu, ktoré je mäkšie a pružnejšie. Môžete si vybrať aj drevené záchodové sedadlo, ktoré je vyrobené z MDF. Drevené záchodové sedadlo si môžete vybrať v niekoľkých prevedeniachy.

Toaletné sedadlá sa vyrábajú s technickými inováciami, ako je pomalé a tiché skladanie, tzv. soft close. Soft close uzatváranie zabraňuje nepríjemným zvukom pri zatváraní sedadla na keramickú misku a tiež zabraňuje možným nehodám spôsobeným zachytením prsta medzi sedadlom a keramickou miskou, napríklad u detí. Tieto dosky na krájanie ponúkajú aj jednoduchú montáž a jednoduché čistenie. Všetky záchodové sedadlá s funkciou soft close nájdete tu. Ak máte doma malé deti, určite sa vám bude hodiť detské záchodové sedadlo, vďaka ktorému sa na štandardnej keramickej mise bude pohodlne sedieť aj tým najmenším. Okrem toho si môžete vybrať aj z niekoľkých farebných variantov. Vďaka tomu bude pre deti chodenie na toaletu zábavnejšie.

Nesmieme zabudnúť na bidetové sedadlá, ktoré sú vybavené viacerými funkciami. S bidetovým sedadlom môžete svoju existujúcu toaletu premeniť na modernú sprchovú toaletu. Okrem toho sú niektoré záchodové sedadlá vyrobené s antibakteriálnym povrchom, ktorý uľahčuje údržbu toalety a zabraňuje dlhodobému usadzovaniu baktérií na sedadle.

Pri výbere záchodového sedadla venujte pozornosť rozmerom a tvaru sedadla, aby dokonale sedelo na záchodovej mise. Záchodové sedadlo by malo kopírovať tvar záchodovej misy. Niektoré sú oválne, iné hranatejšie. Pre ľahšiu orientáciu v tvaroch a rozmeroch záchodových sedadiel si pozrite článok Ako vybrať záchodové sedadlo, kde sme spísali všetky dôležité tipy a odporúčania, čo nepodceniť pri výbere záchodového sedadla.

445 produktov
Videli ste 36 z 445 produktov