Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Sušiaky na bielizeň

Filtre

Dostupnosť
Novinka / Výpredaj
Cena
Farba
Druh výrobku
Značka
Séria
design
materiál
Šírka
cm
cm
výška
cm
cm
hĺbka
cm
cm
Objem v balení
Orientácia
použitie
určenie
typ
Nosnosť v kg
REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Pomôžeme vám s výberom vašej novej kúpeľne alebo kuchyne od inšpirácie až po realizáciu. Štýlovo a bez starostí.
Dojednať schôdzku
Sušiaky na bielizeň
Najpredávanejšie
Sušiak na bielizeň Artweger Ruckzuck chróm RUCKZUCK60
Sušiak na bielizeň Artweger Ruckzuck chróm RUCKZUCK60
Nástenný sušiak na bielizeň RUCKZUCK je vhodný ako pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Dĺžka šnúry 4,9 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež vysoká stabilita a enormná zaťažiteľnosť bielizňou až 20 kg. Sušiak šetrí miesto vďaka tomu, že ho možno jednoducho zložiť k stene. Pri vonkajšom použití sušiak vďaka plastom potiahnutým oceľovým tyčiam ľahko odoláva poveternostným podmienkam.Sušiak je dostupný v 4 veľkostiach: 60, 80, 100 a 120 cm.Výrobcom skladacieho sušiaku RUCKZUCK je renomovaná rakúska spoločnosť Artweger, ktorej sa už viac ako 80 rokov darí skĺbiť výnimočný dizajn spolu s inováciami a prvotriednou kvalitou. Nielen preto patrí medzi najvýznamnejšie trhy spoločnosti Artweger nielen Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko.Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ.
Na centralnom sklade 5+ ks
34,90 €
Sušiak na bielizeň Artweger Ruckzuck chróm RUCKZUCK80
Sušiak na bielizeň Artweger Ruckzuck chróm RUCKZUCK80
Nástenný sušiak na bielizeň RUCKZUCK je vhodný ako pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Dĺžka šnúry 6,7 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež vysoká stabilita a enormná zaťažiteľnosť bielizňou až 20 kg. Sušiak šetrí miesto vďaka tomu, že ho možno jednoducho zložiť k stene. Pri vonkajšom použití sušiak vďaka plastom potiahnutým oceľovým tyčiam ľahko odoláva poveternostným podmienkam.Sušiak je dostupný v 4 veľkostiach: 60, 80, 100 a 120 cm.Výrobcom skladacieho sušiaku RUCKZUCK je renomovaná rakúska spoločnosť Artweger, ktorej sa už viac ako 80 rokov darí skĺbiť výnimočný dizajn spolu s inováciami a prvotriednou kvalitou. Nielen preto patrí medzi najvýznamnejšie trhy spoločnosti Artweger nielen Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko.Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ.
Na centralnom sklade 5+ ks
38,90 €
Sušiak na bielizeň Artweger mint SUPERDRYMAXIMINT
Sušiak na bielizeň Artweger mint SUPERDRYMAXIMINT
Skladací sušiak na bielizeň SUPERDRY MAXI vo farebnom prevedení Mint (zelenomodrá) je vhodný ako pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Dĺžka šnúry 20 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku SUPERDRY MAXI patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež sušiace šnúry z kompozitního materiálu vystuženého vláknami, vysoká stabilita a váha necelé 2 kg, čo umožňuje ľahkú manipuláciu. Pri vonkajšom použití sušiak vďaka plastovému nástreku rámov ľahko odoláva poveternostným podmienkam.Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ.
Na centralnom sklade 5+ ks
51,90 €
Sušiak na bielizeň Artweger mint SUPERDRYMINIMINT
Sušiak na bielizeň Artweger mint SUPERDRYMINIMINT
Skladací sušiak na bielizeň SUPERDRY MINI vo farebnom prevedení Mint (zelenomodrá) je vhodný ako pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Dĺžka šnúry 12 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku SUPERDRY MINI patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež sušiace šnúry z kompozitného materiálu vystuženého vláknami, vysoká stabilita a váha necelé 2 kg, čo umožňuje ľahkú manipuláciu. Pri vonkajšom použití sušiak vďaka plastovému nástreku rámov ľahko odoláva poveternostným podmienkam. Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ.
Na centralnom sklade 5+ ks
41,90 €
Sušiak na bielizeň Artweger Ruckzuck chróm RUCKZUCK120
Sušiak na bielizeň Artweger Ruckzuck chróm RUCKZUCK120
Nástenný sušiak na bielizeň RUCKZUCK je vhodný ako pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Dĺžka šnúry 10,3 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež vysoká stabilita a enormná zaťažiteľnosť bielizňou až 20 kg. Sušiak šetrí miesto vďaka tomu, že ho možno jednoducho zložiť k stene. Pri vonkajšom použití sušiak vďaka plastom potiahnutým oceľovým tyčiam ľahko odoláva poveternostným podmienkam.Sušiak je dostupný v 4 veľkostiach: 60, 80, 100 a 120 cm.Výrobcom skladacieho sušiaku RUCKZUCK je renomovaná rakúska spoločnosť Artweger, ktorej sa už viac ako 80 rokov darí skĺbiť výnimočný dizajn spolu s inováciami a prvotriednou kvalitou. Nielen preto patrí medzi najvýznamnejšie trhy spoločnosti Artweger nielen Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko.Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ. 
Na centralnom sklade 5+ ks
46,90 €
Sušiak na bielizeň Artweger Artdry biela ARTDRY80
Sušiak na bielizeň Artweger Artdry biela ARTDRY80
Nástenný sušiak na bielizeň ARTDRY je vhodný pre bielizeň s maximálnou hmotnosťou 12 kg. Dĺžka šnúry 6,1 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež priaznivá cena a praktický držiak uterákov vrátane háčikov. Sušiak šetrí miesto vďaka tomu, že ho možno jednoducho zložiť k stene.Dostupný v 3 veľkostiach: 70, 80, a 100 cm.Výrobcom skladacieho sušiaku ARTDRY je renomovaná rakúska spoločnosť Artweger, ktorej sa už viac ako 80 rokov darí skĺbiť výnimočný dizajn spolu s inováciami a prvotriednou kvalitou. Nielen preto patrí medzi najvýznamnejšie trhy spoločnosti Artweger nielen Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko.Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ.
Na centralnom sklade 5+ ks
41,90 €
Sušiak na bielizeň Artweger Ruckzuck chróm RUCKZUCK100
Sušiak na bielizeň Artweger Ruckzuck chróm RUCKZUCK100
Nástenný sušiak na bielizeň RUCKZUCK je vhodný ako pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Dĺžka šnúry 8,5 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež vysoká stabilita a enormná zaťažiteľnosť bielizňou až 20 kg. Sušiak šetrí miesto vďaka tomu, že ho možno jednoducho zložiť k stene. Pri vonkajšom použití sušiak vďaka plastom potiahnutým oceľovým tyčiam ľahko odoláva poveternostným podmienkam.Sušiak je dostupný v 4 veľkostiach: 60, 80, 100 a 120 cm.Výrobcom skladacieho sušiaku RUCKZUCK je renomovaná rakúska spoločnosť Artweger, ktorej sa už viac ako 80 rokov darí skĺbiť výnimočný dizajn spolu s inováciami a prvotriednou kvalitou. Nielen preto patrí medzi najvýznamnejšie trhy spoločnosti Artweger nielen Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko.Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ.
Na centralnom sklade 5+ ks
41,90 €
Sušiak na bielizeň Artweger Artdry biela ARTDRY70
Sušiak na bielizeň Artweger Artdry biela ARTDRY70
Nástenný sušiak na bielizeň ARTDRY je vhodný pre bielizeň s maximálnou hmotnosťou 12 kg. Dĺžka šnúry 4 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež priaznivá cena a praktický držiak uterákov vrátane háčikov. Sušiak šetrí miesto vďaka tomu, že ho možno jednoducho zložiť k stene.Dostupný v 3 veľkostiach: 70, 80, a 100 cm.Výrobcom skladacieho sušiaku ARTDRY je renomovaná rakúska spoločnosť Artweger, ktorej sa už viac ako 80 rokov darí skĺbiť výnimočný dizajn spolu s inováciami a prvotriednou kvalitou. Nielen preto patrí medzi najvýznamnejšie trhy spoločnosti Artweger nielen Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko.Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ. 
Na centralnom sklade 5+ ks
35,90 €
Sušiak na bielizeň Artweger Artdry biela ARTDRY100
Sušiak na bielizeň Artweger Artdry biela ARTDRY100
Nástenný sušiak na bielizeň ARTDRY je vhodný pre bielizeň s maximálnou hmotnosťou 12 kg. Dĺžka šnúry 8,7 m.Medzi hlavné prednosti sušiaku patrí okrem vysoko kvalitného prevedenia, tiež priaznivá cena a praktický držiak uterákov vrátane háčikov. Sušiak šetrí miesto vďaka tomu, že ho možno jednoducho zložiť k stene.Dostupný v 3 veľkostiach: 70, 80, a 100 cm.Výrobcom skladacieho sušiaku ARTDRY je renomovaná rakúska spoločnosť Artweger, ktorej sa už viac ako 80 rokov darí skĺbiť výnimočný dizajn spolu s inováciami a prvotriednou kvalitou. Nielen preto patrí medzi najvýznamnejšie trhy spoločnosti Artweger nielen Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Francúzsko, Belgicko, Holandsko a Luxembursko.Kúpeľňové sušiaky Artweger sú vyrábané v krajinách EÚ.
Na centralnom sklade 5+ ks
51,90 €
Prádelní šnúra Multi nerez PRSVNRZ
Prádelní šnúra Multi nerez PRSVNRZ
Praktická nástenná a výsuvná šnúra na prádlo s dĺžkou 250 cm a s oblými tvarmi. Táto šnúra na prádlo je neoceniteľným kúpeľňovým doplnkom.
Na centralnom sklade 5+ ks
9,59 €
Zobraziť ďalšie najpredávanejší
Zobrazené 1 - 20 z 20 produktov
Prádelní šnúra Jika Generic nerez H3893D50040001
Prádelní šnúra Jika Generic nerez H3893D50040001