Štýlové riešenie | Romantická kúpeľňa

Kúzlo starých čias

História sa v pravidelných cykloch opakuje, a tak sú návraty veľmi moderné. Poďme sa trochu vrátiť v čase a zariadiť si romantickú kúpeľňu s retro detailmi.
Romantický štýl je elegantný, prepracovaný a zameraný na detail. Len sa musíte rozhodnúť, aký typ kovu bude v tejto kúpeľni dominovať – ladný strieborný alebo luxusný zlatistý?

Typické je aj bohaté zdobenie, ktoré sa prelína celým interiérom, nechýbajú noblesne ozdobné nožičky pri vani či pod umývadlom, ale aj na nábytku. Retro atmosféru podčiarkne aj farba stien – pruhované zdobenie či drobný kvetinový vzor pre romantické duše, často v kombinácii s bielou alebo imitáciou dreva.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Fineza Whitewood
undefined
Fineza Ricordi
undefined
Kúpeľne v romantickom štýle s výraznými solitérmi vyžadujú priestor. Štýlovo, s retro detailmi si však môžete vybaviť aj malú kúpeľňu, a to vhodnými doplnkami ako je napr. zrkadlo v ozdobnom ráme.
Žaneta Vitáková
Product Manager

Séria sanitárnej keramiky

Do romantickej kúpeľne volíme dizajnovú keramiku prelínajúcu koncepčný štýl Provence, ktorá nám výborne zapadá aj do tohto štýlového riešenia, ozdobné umývadlá so stĺpom, či prepracované WC sú skutočnou dominantou romantickej kúpeľne.

PREZRIEŤ

undefined
provence-koupelna-006-provence-1.jpeg

Sanitárna keramika

Dizajnové produkty sanitárnej keramiky zapadajúce do štýlového riešenia Chalupárska kúpeľňa ,volíme najčastejšie v bielej farbe práve kvôli kontrastu s prírodnými tónmi tejto prírodne orientovanej  kúpeľne. Naši dizajnéri tu volia keramiku jemne oblých tvarov, ktorá spĺňa všetky nároky na kvalitu, dizajn a praktickosť vo vašej kúpeľni! 

PREZRIEŤ

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant