Štýlové riešenie | Provence kúpeľňa

Šarmantný francúzsky nádych

Kúpeľňa ako stvorená pre tých, ktorí milujú štýl francúzskeho vidieka, kraj Provence zaliaty slnkom a prevoňaný všadeprítomnou levanduľou. Jednoducho pre romantické duše.
Typickými prvkami interiéru zariadenom v tomto štýle, je farebná inšpirácia rozkvitnutou prírodou, svetlé farby, od bielej cez krémovú, jemné smotanové odtiene; doplnené  fialkovou či sivomodrou. A drevený nábytok s otvorenými policami a viditeľnou známkou patiny a opotrebovania materiálu.
Kľúčovú úlohu hrá správna voľba doplnkov a dekoratívnych prvkov z bielej či maľovanej keramiky, najrôznejšie mašličky, prútené košíky a košíčky, plechové vedierka, vankúšiky, plátené ozdobné vrecká s nasušenou levanduľou atď. Chýbať by rozhodne nemali kvalitné textilie smotanových odtieňov. Pre romantické duše sú správnou voľbou aj drobné kvetinové vzory.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Fineza Provence
undefined
Fineza Timber Design
undefined
Štýl francúzskeho vidieka predstavuje kombinácia  vznešenosti a rustikálnej tradície. Nechajte sa inšpirovať a zariaďte si kúpeľňu v štýle Provence. Farby inšpirované prírodou, svetlé tóny, krémová, biela alebo sivá, sú to pravé.
Žaneta Vitáková
Product Manager

Vodovodné batérie Provence

Nechajte sa inšpirovať štýlom francúzskeho vidieka a dolaďte si kúpeľňu v štýle Provence exkluzívnymi batériami z tejto série. Majú krásne detaily v podobe ozdobných prvkov na páke a krytkách. Rovnaké vzory sú aj pri sprchovom príslušenstve pre dokonalý súlad a eleganciu v celej kúpeľni.

Ako alternatívu pre náročnejších zákazníkov, sme pripravili sériu vodovodných batérií  Ricordi od značky Paffoni, taktiež štylizovanú do konceptu Provence a s možnosťou aj bronzového prevedenia. Séria Ricordi k nahliadnutiu tu.

PREZRIEŤ

undefined
undefined

Vane

Swiss Aqua Technologies

Preferujete relax vo vani plnej teplej vody a voňavej peny? Potom sú tieto odseky určené práve vám. Vyberať môžete hneď z niekoľkých farieb a typov vaní. Plechové, čiže smaltované a akrylátové vane, patria medzi najpredávanejšie vane, českej výroby. Ak hľadáte solitér, ktorý dodá kúpeľni punc luxusu, potom siahnite po vani z liateho mramoru. 

Voľne stojaca vaňa v Provence kúpeľni je tá pravá čerešnička na torte, ktorá posunie vašu kúpeľňu na úplne novú úroveň, vyberať môžete hneď z  troch materiálov, a to síce z liateho mramoru, akrylátu alebo smaltovanej ocele. Každý z  materiálov má svoje vlastnosti a je len na vás, pre ktorý sa rozhodnete.

PREZRIEŤ

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok už dávno nie je len odkladacia plocha na všetko potrebné, mnohokrát preberá funkciu hlavného dizajnového prvku celej kúpeľne.

PREZRIEŤ

Kúpeľňové doplnky

Provence kúpeľňa hýri prevažne svetlými doplnkami, ktoré môžeme doplniť trsom levandule alebo vhodnou vonnou sviečkou. Naši dizajnéri odporúčajú primárne voliť biele doplnky spríjemnou decentnou dekoráciou. 


PREZRIEŤ
undefined

Vylaďte si v rovnakom štýle aj kuchyňu

Provence kuchyne

Kuchyne zariadené v štýle Provence v sebe nesú pôvab s nádychom romantiky. Je ukrytý hlavne v dekoráciách, bohatom zdobení a interiéri prevoňaným všadeprítomnou levanduľou, čerstvými bylinkami aj kvetmi v zdobených kvetináčoch. Neukrývajte nič za zatvorené dvierka. Naopak, riad vyskladajte do otvorených políc a kredenca. Zaveste ho, nech je pekne vidieť a zároveň ho máte hneď po ruke. Dekorujte. Nebojte sa bohatého zdobenia najrôznejšími štýlovými doplnkami. Majte však na pamäti povestný francúzsky šarm.
A aby sa vám sedelo čo najpohodlnejšie pri jedálenskom stole, využite vankúšiky a sedáky ušité z  prírodných materiálov.

TO CHCEM

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant