Štýlové riešenia | Kamenná kúpeľňa

Vyjadrite svoj osobitý štýl. Kombinujte kameň s pastelmi

Kúpeľne zahalené do kameňa, dodajú vašej oáze pre relax, punc luxusu a nechajú vyniknúť eleganciu. Originálna kresba kameňa a jeho odlišnosť snáď v každom kúsku, sú umením. Na prvý pohľad môže kameň síce pôsobiť chladnejším dojmom, ten však ľahko „rozbijeme“ vhodnou kombináciou s inými materiálmi a farbami. Nebojte sa siahnuť po moderných pastelových tónoch v matnom prevedení. Studený efekt, ktorý kameň v kombinácii so sklom a čiernou vytvára, pastely príjemne zjemnia. Akú farbu zvolíte, je už na vás. Či už sa budete držať chladnejších odtieňov v pánskom štýle alebo použijete zemité, teplejšie tóny, vyjadríte tak svoj osobitý štýl.

Použitie kameňa, či už prírodného alebo jeho vydarených imitácií, nielen v kúpeľni, ale aj v celom interiéri, je skvelou voľbou najmä pre tých, ktorí hľadajú niečo ojedinelé a precízne zároveň.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Naši dizajnéri odporúčajú tie najkrajšie farebné kombinácie:

Originálna kresba, chladnejšie tóny farieb, elegancia a istá strohosť. To sú prvé dojmy, ktoré kameň, či už prírodný alebo jeho úspešná imitácia, v interiéri vyvoláva. Od veľkých formátov až po malé a ešte menšie v podobe kamenných mozaiiek alebo atypických šesťuholníkov... Výber je na vás. Chladný dojem, ktorý v interiéri vytvára kameň v kombinácii s kovom, môžete ľahko rozbiť použitím pastelových farieb.

K-men-resized.jpg

Prezrite si grafické návrhy kúpeľní, ktoré navrhujeme pre našich zákazníkov

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Dom Mun
undefined
Vaspo Kameň zrubový
alebo si vyberte z ďalších obľúbených sérií
undefined
Del Conca Stelvio
undefined
Del Conca Climb
undefined
Rako Random
undefined
Realonda Stonehenge
tomas-vavra.png
Posuňte štýl vašej kúpeľne na úplne inú úroveň. Kombinujte kameň s pastelmi. Kúpeľne zahalené do kameňa, dodajú vašej oáze pre relax punc luxusu a nechajú vyniknúť eleganciu. Originálna kresba kameňa a jeho odlišnosť snáď v každom kúsku, sú doslova umením. Nebojte sa siahnuť po moderných pastelových tónoch v kombinácii s materiálmi odlišných štruktúr. Studený efekt, ktorý kameň spolu so sklom a čiernou vytvára, pastely príjemne zjemnia.
Tomáš Vávra
Product Manager

Sanitárna keramika INFINITIO

Slim, mat, pastel – tri slová, ktoré dokonale vystihujú designové trendy v kúpeľniach. Ku klasike, ktorú predstavuje biela lesklá, sa pridáva veľmi moderný matný povrch v jemných pastelových tónoch a tenkostennom prevedení. Séria umývadiel Infinitio predstavuje nové farby, nové tvary. Sú svieže, vkusné a dokážu rozsvietiť aj doposiaľ nudne pôsobiacu kúpeľňu. Tá sa nezaobíde ani bez moderných armatúr SAT. Predstavujú dokonalú jednoduchosť a čistý dizajn. V modernom matnom prevedení, v niekoľkých farebných prevedeniach vrátane populárnej povrchovej úpravy PVD.

PREZRIEŤ

kamenna-koupelna.jpg

Vane

Preferujete relax vo vani plnej teplej vody a voňavej peny? Potom táto sekcia je určená práve vám. Vyberať môžete hneď z niekoľkých druhov materiálov a typov vaní. Plechové, čiže smaltované vane, medzi najpredávanejšie patria akrylátové vane, českej výroby. Ak hľadáte solitér, ktorý dodá kúpeľni punc luxusu, potom siahnite po vani z liateho mramoru.

PREZRIEŤ

Moderné ovládacie tlačidlá

Predstavujú dokonalú jednoduchosť a čistý dizajn. Jednotlivé prvky sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky našich návrhárov na design a doplnili komplexnú ponuku značky SAT. Pre náročnejších zákazníkov je súčasťou ponuky aj matný povrch v niekoľkých farebných prevedeniach. Všetko na zjednotenie a moderný dizajn vašej kúpeľne.

PREZRIEŤ

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

konzultant.jpg