Štýlové riešenia | Kamenná kúpeľňa

Vyjadrite svoj osobitý štýl a stavte na kameň

Kúpeľne zahalené do kameňa vtlačia vašej oáze pre relax punc luxusu a nechajú vyniknúť eleganciu. Originálna kresba kameňa a jeho odlišnosť snáď v každom kúsku sú umením. Na prvý pohľad môže kameň síce pôsobiť chladnejším dojmom, ten však zjemníte kombináciou s minimalistickým krémovým nábytkom v matnom prevedení. Studený efekt, ktorý kameň v kombinácii so sklom a čiernou vytvára, krémová farba príjemne zjemní.

Použitie kameňa, či už prírodného alebo jeho vydarených imitácií, nielen v kúpeľni, ale aj v celom interiéri, je skvelou voľbou najmä pre tých, ktorí hľadajú niečo ojedinelé a precízne zároveň.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Dom Mun
undefined
Vaspo Kameň zrubový
alebo si vyberte z ďalších obľúbených sérií
undefined
Del Conca Stelvio
undefined
Del Conca Climb
undefined
Rako Castone
undefined
Unique Infinity
kamenna-koupelna-SAT-aurum.jpg

Kovové umývadlá SAT Aurum

Nechajte zariaďovacie predmety vo vašej kúpeľni prehovoriť za vás. Kovové umývadlá SAT Aurum to zvládnu na jedničku. Na prvý pohľad je jasné, že nejde o bežné umývadlo, ale o úplne výnimočný dizajnový kúsok, ktorý posunie vašu kúpeľňu smerom k luxusu. Ustúpte od zabehnutých konvencií a buďte iní. Kovové umývadlá sa pýšia nielen moderným kovovým materiálom, ale aj prepychovými farbami gold, rose gold a gun metal, ktoré sa postarajú o to, že umývadlo v kúpeľni len tak nezapadne. Naopak. Upúta pozornosť a vy sa z neho budete tešiť každý deň. Zlaté umývadlo v kúpeľni nemusí byť výsadou. Majte ho doma aj vy!

PREZRIEŤ

Kúpeľňový nábytok SAT Feel

Jednoduchosť, moderný matný vzhľad, minimalizmu s praktickosť. To všetko v sebe snúbi kúpeľňový nábytok SAT Feel. Túžite po praktických úložných priestoroch v kúpeľni, ktoré vlastne nie sú ani vidieť? Skrinka do kúpeľne SAT Feel sa o to postará. Jednozásuvková skrinka bez úchytiek dokonale zapadne do akejkoľvek kúpeľne. Obklopte ju výraznými obkladmi v dizajne kameňa, dekórmi divokých kvetov alebo nadčasovým obkladom v dizajne betónu – všade bude vyzerať skvele. Jednoduchý moderný nábytok v kúpeľni nijako nevyčnieva, ale dokonale dotvára luxusnú atmosféru. Je čistý dizajn a kvalitné prevedenie vašou slabosťou? Potom kúpeľňovému nábytku SAT Feel rozhodne neodoláte.

PREZRIEŤ

kamenna-koupelna-SAT-feel.jpg
kamenna-koupelna-aurum-skrinky.jpg

Kovové výklenky do steny SAT Aurum

Stále neviete, kam uložiť všetky tie drobnosti a kúpeľňové nevyhnutnosti tak, aby nenarušovali vzhľad celej kúpeľne? Vália sa vám na vani, v sprchovacom kúte alebo pri toalete stále fľaštičky so šampónmi, sprchovými gélmi alebo osviežovačmi vzduchu? Tomu je už koniec. Vstavané kovové výklenky SAT Aurum sa postarajú o úplne dokonalé riešenie úložných priestorov v kúpeľni aj na WC. Vyberajte hneď z niekoľkých moderných farebných prevedení a rozmerov. Nielen, že ponúka elegantné riešenie úložných priestorov v kúpeľni, ale v miestnosti vyzerajú naozaj luxusne.

PREZRIEŤ

tomas-vavra.png
Posuňte štýl vašej kúpeľne na úplne inú úroveň. Kombinujte kameň s pastelmi. Kúpeľne zahalené do kameňa, dodajú vašej oáze pre relax punc luxusu a nechajú vyniknúť eleganciu. Originálna kresba kameňa a jeho odlišnosť snáď v každom kúsku, sú doslova umením. Nebojte sa siahnuť po moderných pastelových tónoch v kombinácii s materiálmi odlišných štruktúr. Studený efekt, ktorý kameň spolu so sklom a čiernou vytvára, pastely príjemne zjemnia.
Tomáš Vávra
Product Manager

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant