Štýlové riešenie | Bezbariérová kúpeľňa

Funkčnosť bez bariér

Pohodlná a bezpečná, navyše s dostatkom voľného priestoru. Presne taká by mala byť bezbariérová kúpeľňa.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Fineza Adore
undefined
Fineza Metalic
prochazka.png
Drž sa svojich snov bezpodmienečne – cesty za víťazstvom“ a iniciatívy Výnimoční ľudia. „Všetci si navzájom pomáhame prekonávať prekážky. Som preto veľmi vďačný za kúpeľňu s bezbariérovými prvkami – kúpeľňu pre všetkých. Považujem ju totiž za súčasť, užitočnú pre každého, do každej rodiny – či už k vám prídu na návštevu vaši starí rodičia alebo niekto výnimočný alebo možno len prídete z párty a chýba vám rovnováha – mať sa o čo oprieť sa hodí vždy.
Patrik Procházka
psychológ, zakladateľ projektu

Série sanitárnej keramiky

V bezbariérovo riešenej kúpeľni volíme keramiku, v prvom rade s ohľadom na praktickosť a funkčnosť, každý prvok kúpeľne by mal pôsobiť ako pomocník a rovnako tak pristupujeme aj k celej kúpeľni ako celku. Naprieč sortimentom máme dostatok kúpeľňových zariaďovacích predmetov, ktoré môžeme radiť do štýlového riešenia bezbariérovej kúpeľne, pozrite sa sami a neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

PREZRIEŤ

undefined
undefined

Sprchové kúty a zásteny Walk-In SAT

Sprchové kúty typu walk-in ponúkajú trendy a jednoduché riešenie nielen do malých kúpeľní, kde získate pocit otvoreného a vzdušnejšieho priestoru. Sprchová zástena s extrémne odolným kaleným sklom 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovanie vodného kameňa. To všetko s predĺženou zárukou 5 rokov!

Do kúpeľne v štýlovom riešení Wellness odporúčame vyberať sprchovací kút, prípadne Walk-In výhradne s profilmi vo farebnom prevedení chróm, rovnako tak volíme aj vodovodné batérie a iné kúpeľňové príslušenstvo, ako napríklad držiaky a háčiky.

POZRIEŤ
 

Madlá a sedadlá

Nástenné madlá a sedadlá sú určené pre osoby telesne postihnuté, staršie a s obmedzenou pohyblivosťou, ktoré potrebujú bezbariérové kúpeľňové vybavenie, v ktorom sa dobre zaobídu aj bez cudzej pomoci.

PREZRIEŤ

Vane s dvierkami

Sprcha alebo vaňa? Vane s dvierkami sú riešenie pre každého z nás. Dlhý kúpeľ, príjemná sprcha, oboje môžete mať aj v malej kúpeľni. Už sa nemusíte rozhodovať, či si vyberiete vaňu alebo sprchovací kút.

PREZRIEŤ

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant