Štýlové riešenie | Betón kúpeľňa

Surová krása chladného vzhľadu.

Minimalisticky zariadené kúpeľne v pánskom štýle sa stávajú trendom moderného bývania. Ich chladný betónový vzhľad je často zasadený do kontrastu s prvkami v industriálnom štýle, z  kovu alebo skla. Pokiaľ predsa len hľadáte zjemňujúci akcent tejto surovej krásy, siahnite po kúpeľňovom nábytku vo svetlejších tónoch dreva a hrajte sa so svetlom. Celý priestor kúpeľne ihneď ožije. Nadobudne zvláštnu až podmanivú pôsobivosť.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Naši dizajnéri odporúčajú tie najkrajšie farebné kombinácie:

Kúzlo interiéru zariadeného v prírodnom štýle, spočíva v dosiahnutí čo najprirodzenejšieho vzhľadu. Voľte nekomplikovaný vzhľad: siahnite po prírodných materiáloch alebo ich vydarených imitáciách, tlmenej palete farieb. Nemajte obavu, že bude váš interiér príliš usadlý. Neutrálne, tlmené aj zemité tóny ožijú využitím najrôznejších štruktúr a povrchov alebo ich nevšedných kombinácií. Nezabudnite na živé rastliny a dostatok zelene. Výborne sa hodia aj okruhliaky z prírodných kamienkov alebo kamienkové predložky.

Soňa Němečková, Vedúca oddelenia designu

undefined

Prezrite si grafické návrhy kúpeľní, ktoré navrhujeme pre našich zákazníkov

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Fineza Raw
undefined
Dom Entropia
alebo si vyberte z ďalších obľúbených sérií
undefined
Rako Extra
undefined
Rako Betonico
undefined
Sintesi Ambienti
peronda-shark-3.jpeg
Peronda Shark
undefined
Ak chcete zachovať minimalistický štýl pánskej kúpeľne, opustite myšlienku prebytku dekorácií. Nechajte vyniknúť účelovosť vybavenia a dajte priestor  technickým vychytávkam. Vitajte v pánskom svete.
Václav Nosek
Product Manager
undefined

Sprchové kúty a zásteny Walk-In

Swiss Aqua Technologies

Sprchové kúty typu walk-in ponúkajú trendy a jednoduché riešenie nielen do malých kúpeľní, kde získate pocit otvoreného a vzdušnejšieho priestoru. Sprchová zástena s extrémne odolným kaleným sklom 8 mm. S povrchovou úpravou EasyClean, ktorá uľahčuje čistenie a minimalizuje usadzovanie vodného kameňa. To všetko s predĺženou zárukou 5 rokov!

PREZRIEŤ

Betónové umývadlá

Jednoduché tvary umývadiel sa výborne kombinujú s ďalšími materiálmi a doplnkami. Prečo používať betón iba vo veľkých plochách, keď svoju silu vie ukázať aj v takto dômyselnej podobe? Každé betónové umývadlo má dôkladne ošetrený povrch proti nasiaknutiu tekutín. Vďaka niekoľkým vrstvám kvalitnej impregnácie bez  problémov znáša kontakt nielen s vodou, ale aj napríklad kávou alebo červeným vínom. Vnútorný povrch umývadiel je úplne hladký a umožňuje tak ľahkú údržbu. Vonkajšia strana si uchováva prirodzené javy betónu, ktoré zaručujú jej originálny vzhľad.

PREZRIEŤ

CEMENTO-umyvadla-hu2.jpeg

Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok z  vysoko odolného materiálu Compact v krásnom prirodzenom dekore dreva – dub halifax.

PREZRIEŤ

Vodovodné batérie B-Way
SAT

Séria vodovodných batérií  B-Way v matnej černej farbe. Navyše s predĺženou zárukou  5 rokov! 

PREZRIEŤ
undefined

Vylaďte si v rovnakom štýle aj kuchyňu

Betón kuchyne

Kameň aj betón je rozhodne materiál, ktorý ide na vlne trendov. Pokiaľ  ho zvolíte do kuchyne, rozhodne nešliapnete vedľa. Môžete zvoliť betónový dekor celej kuchynskej linky – respektive kuchynských skriniek, alebo naopak len ako vkusný, nadčasový prvok v podobe betónovej kuchynskej dosky alebo napríklad drezu. Práve v kuchyni praktickosť takého povrchu oceníte dvojnásobne.

TO CHCEM

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant