SIKO Predajne kúpeľne a kuchyne Bratislava

Či už riešite rekonštrukciu alebo realizujete novostavbu, v predajniach SIKO v Bratislave nájdete to najlepšie pre svoju kúpeľňu, kuchyňu či interiér. 

Navštívte predajňu SIKO Bratislava Galvaniho - 106 štýlových kúpeľní, 11 štýlových kuchýň a celých 1900 m2 inšpirácie. Naše SIKO Bratislava Bory je najmodernejší showroom SIKO na Slovensku, unikátny koncept predstavuje najmodernejšie kúpeľne a kuchyne pre štýlovo zariadený domov - na 1300 m2 nájdete 48 štýlových kúpeľní a 14 kuchýň. 

A čo na predajni nemôžete prehliadnuť? 

 • Hľadáte umývadlo, nové WC alebo inú keramiku? A mala by byť okrúhla, hranatá, biela alebo v trendy farbe? Sanita, ktorú nájdete na predajniach, sa bude páčiť milovníkom klasiky aj trendov. 
 • Vodovodné, sprchové a vaňové batérie odporúčame kupovať z kompletných sérií batérií, aby bola kúpeľňa harmonická. Nezabudnite si na predajni batérie ohmatať, aby ste vedeli, ktorý tvar vám najviac vyhovuje. 
 • Sprchové kúty v klasickom rohovom prevedení alebo moderný walk-in? Neviete? Potom si ich na predajni jednoducho "vyskúšajte". Vstúpte do nich a zistite, aký priestor je pre vás najpohodlnejší. Nechcete predsa pri každom sprchovaní narážať lakťami do stien kúta. 
 • Zákazníci v našich predajniach oceňujú, že si môžu do vystavených vaní ľahnúť. Vyskúšajte si aj vy svoju vaňu! Len tak zistíte, ktorá je tá pravá pre váš relax. 
 • Prezrite si, aké možnosti ponúka kúpeľňový nábytok. Môže byť rustikálny, z masívneho dreva alebo vo farebných prevedeniach v rôznych povrchových úpravách, čo napríklad trendy 3D povrchy? Otvorte skrinky a šuplíky – zmestí sa vám do nich všetko, čo potrebujete? 
 • Kúpeľňové doplnky sú korunou celej kúpeľne. Vďaka nim dodáte kúpeľni nový šmrnc. Vyberte si trendy farby aj materiály, siahnite po bambuse, dreve alebo kamennom prevedení či ich imitáciách. 
 • Vybrali ste si obklady a dlažbu snov online alebo v katalógu? Overte si správnosť svojho výberu na vlastné oči - obráťte sa na našich odborných predajcov. Radi vám na predajni nájdeme alebo vyskladníme, čo hľadáte, nech si svoj výber skutočne potvrdíte na vlastné oči a dotyk. 
 • V našich kuchyniach vyskúšajte výšku pracovnej dosky, otváranie zásuviek a dvierok. Zistite, aké sú možnosti vnútorného vybavenia kychynských liniek - držte krok s technickým pokrokom - výsuvy, ľadvinové riešenia rohových skriniek... Naši odborní predajcovia vám radi poradia a poskytnú potrebné informácie. 
 • Výber nových dverí ide ruka v ruke s rekonštrukciou a stavbou bytu alebo domu. V predajniach nájdete vystavené interiérové aj exteriérové dvere.  Vyskúšajte si ich. Ohmatajte si kľučky, povrchy dverí a sklenené výplne. 
 • Aj pri výbere tej správnej drevenej, vinylovej alebo laminátovej podlahy je, dovolíme si povedať, rozhodujúce, ako je vám príjemná na dotyk. Siahnite si na svojich favoritov a odchádzajte z predajne s vedomím, že ste si vybrali to najlepšie, čo ste mohli! 

Sme tu pre vás! 

Náš tím odborných predajcov vám poradí s výberom batérie, keď tá stará kvapká, ale postará sa aj o celý váš projekt rekonštrukcie alebo stavby kúpeľne aj kuchyne. V tom prípade nechajte starosti na nás, dohodnite si individuálne stretnutie s konzultantom SIKO, ušetrí vám čas, nervy aj peniaze. 

Zahoďte ceruzky a štvorčekové papiere, nakreslíme to za vás. Využite služby 3D grafického návrhu kúpeľne a 3D grafického návrhu kuchyne. A viete čo, netrápte sa ani ich realizáciou, jednoducho si od nás zaobstarajte kúpeľňu alebo kuchyňu na kľúč.   

Vybrali ste si u nás dvere? Viete, že je dôležité, aby boli správne zamerané a namontované? Aj o to sa postaráme za vás, keďže zameranie a montáž dverí je pre nás hračka.     

Ak vás oslovila aj rozšírená ponuka podlahových krytín z laminátu, vinylu alebo dreva, pri ich pokládke si nezašpiníte ruky. O pokládku podláh sa postaráme my.    

Ako vidíte, návšteva a nákup v SIKO je jednoducho radosť - vaša radosť je naša radosť 😊. Tešíme sa na vašu návštevu. 

NAŠE TIPY:  

 • Využite možnosť vidieť obklady a dlažbu na vlastné oči, obráťte sa na našich odborných predajcov. Radi na predajni nájdeme alebo vyskladníme, čo hľadáte. 
 • Zlaďte svoju kúpeľňu aj kuchyňu od A-Z v určitom štýle, inšpiráciu nájdete u nás. Najnovšiu inšpiráciu nájdete v galérii kúpeľní a galérii kuchýň. Nájdete ich aj na našich predajniach. 
 • Ohmatajte si umývadlové a kuchynské batérie až viete, ktorý tvar alebo funkcia sa vám najviac páči.   
 • Do vaní v našich predajniach si môžete ľahnúť, len tak zistíte, ktorá z nich je pre váš relax tá pravá. Nezabudnite si vyskúšať priestor sprchového kúta, aby ste zistili, či je dostatočne veľký. 

Náš tím odborných predajcov vám poradí s výberom batérie, keď tá stará kvapká, ale postará sa aj o váš projekt rekonštrukcie alebo stavby kúpeľne aj kuchyne. V tom prípade nechajte starosti na nás, dohodnite si individuálne stretnutie s konzultantom SIKO, ušetrí vám čas, nervy aj peniaze. 

Naši zákazníci zo všetkého najviac milujú to, že si môžu skúsiť vaňu, ohmatať obklady a vyskúšať všetky funkcie batérií. Ale vidieť a zažiť na našich predajniach toho môžete oveľa viac... 

undefined

SIKO Bratislava Galvaniho

Galvaniho 16B | 821 04, Bratislava

1 900 m2 inšpirácie
106 štýlových kúpeľní
11 štýlových kuchýň

Aktuálnu otváraciu dobu nájdete na detaile predajne.

Detail predajne

SIKO Bratislava Bory

Antona Moyša 7506/A

1 300 m2 inšpirácie
48 štýlových kúpeľní
14 štýlových kuchýň

Aktuálnu otváraciu dobu nájdete na detaile predajne.

Detail predajne
siko-bratislava-bory-lp.jpg