Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Grafické návrhy kuchyne

Je toľko možností, ako by mohla vyzerať nová kuchyňa. Farby, povrchy, vysoký lesk či mat. Skrátka, aby bol z kuchyne dokonale funkčný priestor, pripravíme grafický návrh a odporučíme riešenie novej kuchyne presne podľa vašich predstáv. 

Cena grafického návrhu a cenovej kalkulácie je 20 €.

Ako sa pripraviť

Pred tým, než sa pustíte do samotnej realizácie novej kuchyne, mali by ste sa dôkladne pripraviť a vyjasniť si odpovede na základné otázky.

1. Premyslite si funkciu 
Koľko vás doma je? Ako často varíte? Čo všetko a v akých množstvách budete v kuchynskej linke skladovať? Aké spotrebiče používate? (Ak prerábate starú kuchyňu). Aké nové spotrebiče by ste si chceli kúpiť? 

2. Usporiadajte priestor
Ako má kuchyňa nadväzovať na jedálenskú časť? Bude prepojená s obývačkou? Kde bude umiestnený jedálenský stôl? Koľko denného svetla je v kuchyni? Kde asi budete potrebovať osvetlenie navyše?

3. Premyslite si rozpočet 
Koľko asi chcete do kuchyne investovať? Navrhneme vám to najvýhodnejšie riešenie. 

4. Prineste si obrázky 
Prineste si fotky priestoru, do ktorého bude kuchyňa umiestnená. Náš poradca získa lepšiu predstavu a bude môcť pracovať s detailmi, ktoré sa vám možno nezdajú dôležité. Ak máte obrázky kuchyne, ktorá sa vám páči, prineste si ich tiež. 

5. Zamerajte miestnosť
Najdôležitejším bodom v príprave podkladov je vypracovanie základného nákresu priestoru - od pôdorysu až po inžinierske siete. Ak si na to netrúfate, alebo nemáte čas, využite našu službu PRESNÉ ZAMERANIE. 

Zameranie priestoru

Aby kuchyňa dokonale zapadla do vášho bytu či domu, potrebujeme spolu s vami pripraviť presný plán. Zakresliť detailne pôdorys miestnosti, zamerať inžinierske siete, odmerať stropy a rôzne výklenky. Na základe takéhoto nákresu spoločne s vami pripravíme kuchyňu na mieru.

Projektový konzultant

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kúpeľňa i kuchyňa bez starostí

  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt
Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcete vedieť viac


Dohodnite schôdzku