Nábytok pre moderné interiéry

Premeňte svoj domov na útulné a štýlové miesto pomocou moderného nábytku. Objavte štýlový nábytok do kúpeľne, elegantný nábytok do obývačky, praktické police a skrine do šatne aj nábytok do vašej domácej pracovne. Vytvorte si svoj domov snov.

Miestnosti

Stylizujte každou místnost vašeho domova. Vyberte si skřínky, police, regály, úložné systémy i celé sestavy nábytku podle svých představ.

undefined
Kúpeľne
undefined
Obývacie izby
undefined
Šatne a predsiene
undefined
Domáca kancelária
undefined
Technická miestnosť

Inšpirujte sa v galérii nábytku

Načerpajte inšpiráciu, vyberajte zo širokej ponuky štýlového nábytku aj moderných nábytkových zostáv v rôznych farbách, dekoroch aj materiáloch. Alebo si naplánujte vlastný nábytok na mieru, podľa svojich predstáv. Využite širokú škálu možností nášho nábytku na praktické riešenie vášho interiéru. Prepojte všetok nábytok u vás doma jednou štýlovou linkou, od obývačky až po kuchyňu.
 

Kaskáda zliav

Otvárame vám dvere ku krásnemu, štýlovo zariadenému domovu

Odteraz si môžete skrášliť a vylepšiť svoje bývanie extra výhodne, s úsporou až 25 %.

Zvažujete rekonštrukciu kúpeľne alebo premýšľate o novej kuchyni? Potrebujete novú podlahu a dvere do vášho interiéru? Čím viac Sortimentov u nás nakúpite v priebehu jedného roka, tým väčšiu zľavu od nás získate. Môžete nakupovať priebežne alebo jednorazovo. Ak sa rozhodnete kúpiť všetko naraz, dostanete od nás rovno tú najvyššiu zľavu 25 % na celý nákup!.

CHCEM UŠETRIŤ
​​​​​​

undefined

Projektový konzultant je tu pro vás

Navrhneme vám stylovou koupelnu, kuchyni i celý interiér. Moderní obýváky, předsíně, šatny, domácí kancelář nebo i technickou místnost.

  • Komfortní zákaznický přístup,
  • bez starostí, pro vaše maximální pohodlí a úsporu času,
  • pravá ruka pro váš projekt.

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.

Rádi vám pomůžeme. Sjednejte si schůzku, v sekci O jaký projekt se jedná? vyberte možnost Kuchyně a v poznámce v posledním kroku uveďte, že máte zájem o tyto místnosti (obývák, předsíň, šatna...).

konzultant-obyvak.jpg