Upraviť filtre

Mozaiky

Záchod, záchodová misa, toaleta, toilette, klozet. Bez ohľadu na to, aký názov pre svoje WC použijete, musí vždy spĺňať najvyššie požiadavky na hygienický komfort, pohodlie, jednoduchú údržbu a úsporné splachovanie. Dôležité je aj umiestnenie toalety. Bude v kúpeľni alebo radšej samostatne v oddelenej miestnosti? Zistite, aké typy moderných toaliet si môžete vybrať a čím sa líšia.

Sklenené mozaiky vám pomôžu vytvoriť jedinečný dizajnový prvok u vás doma. Sklo bolo vždy považované za čistú eleganciu, ktorá dokázala prežiariť každú miestnosť. Sklenené mozaiky sa vyrábajú ako v čírom, tak aj farebnom prevedení. Ponúkame matný aj lesklý povrch v najrôznejších variáciách, pri ktorých takmer nespoznáte, že sa jedná o sklo. Vybrať si môžete celkom farebné škály, ale aj z rôznych veľkostí od malých štvorčekov až po tie väčšie. Ponúkame ale aj mozaiky v tvare obdĺžnika, hexagónu alebo kombináciu rôznych tvarov v rámci jednej plochy. Skvele sa hodí na stene do kúpeľne aj kuchyne vďaka jednoduchej údržbe.

Ak ste priaznivci prírodných materiálov, potom siahnite po kamennej mozaike. V ponuke nájdete jedinečné kamenné mozaiky v netradičnom nepravidelnom tvare. Vybrať ale môžete aj z klasických pravidelných tvarov. Kamenná mozaika sa vďaka svojmu prírodnému vzhľadu skvele hodí ako do interiéru, tak do exteriéru. Väčšina našich kamenných mozaík je vyrobená z mramoru rôznych druhov, jedná sa o prírodný kameň s hrúbkou 7 mm. Výhodou kamenných mozaík je nielen ich mrazuvzdornosť, ale aj dlhá životnosť. Tieto mozaiky je možné využiť na stenu, podlahu, do sprchovacieho kúta alebo len narezať na požadovaný formát a použiť ako dekoračný pruh vložený do obkladu alebo za kuchynskú linku. Použitím mozaiky v kúpeľni alebo sprchovacom kúte tak navyše dosiahnete dostatočný stupeň protišmyku. Sprchovanie vo vašej kúpeľni potom bude bezpečnejšie ako inokedy.

Najznámejším typom mozaík sú keramické mozaiky. Aj tie prinášajú svoje výhody a jedinečný štýl. Ide o širokú škálu farieb a tvarov, od klasických kociek, ktoré najčastejšie poznáte v rozmeroch 2,3x2,3 cm až po šesťhrany. Vybrali sme pre vás ako mozaiky v mixe farieb, tak aj jednoduché jednofarebné. Siahnuť môžete aj po vzore patchworku, ktorý sa skvele hodí na chatu alebo chalupu a evokujú tak retro alebo vintage štýl. Všetky keramické mozaiky oživia akýkoľvek priestor - vyniknú v kúpeľniach aj kuchyniach, na podlahe aj na stenách v domácnostiach ale aj vo verejných sektoroch ako sú bazény či wellness centrá.

Medené mozaiky doslova rozžiaria váš priestor a dodajú mu punc luxusu. Vďaka striedaniu lesklého a matného metalického povrchu smetalickým efektom dosiahnete úplne jedinečný dojem.

Siahnuť ale môžete aj po nerezových mozaikách, ktoré sa hodia ako do domovov, tak do verejných sektorov. Ich veľká výhoda je v jednoduchej údržbe aj odolnosti. Nerezové mozaiky budú skvele fungovať predovšetkým v kombinácii bielym, čiernym alebo šedým obkladom.

493 produktov
Videli ste 36 z 493 produktov