Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Mosavit

Filtre

Dostupnosť
Cena
Farba
Druh výrobku
Značka
Séria
design
materiál
Rozmer
Presný rozmer
hrúbka
mm
mm
Formát
Mrazuvzdornosť
protisklz
základný prvok
Tvar základného prvku
povrch
určenie
Mosavit
Zobrazené 1 - 20 z 308 produktov

Mosavit

Náš dodávateľ mozaík Mosavit sa od ostatných dodávateľov líšia ako dizajnom svojich výrobkov, tak kreativitou, neustálu inovatívnosťou, hľadaním originálnych nápadov a možností, ako pracovať s farbou a povrchom mozaík. Ponúkame Vám exkluzívne jeho kompletný sortiment sklenených mozaík. V ponuke má široké spektrum mozaík o formáte 2,5 × 2,5, ale tiež mikromozaiky 1,2 × 1,2 cm (séria MICROS). Mozaiky Mosavit spĺňajú aj netradičné nároky na dizajn, vrátane špeciálnych požiadaviek architektov. Zaujímavosťou sú luminiscentné mozaiky (rada FOSVIT), ktoré svietia v tme a môžu v tme rozžiariť bazén aj iné priestory (WC, kuchyni a pod.), ktorým v nočných hodinách prepožičia príjemné osvetlenie, ktoré neruší. Široká je aj ponuka mixov, máte tiež možnosť nechať si vyrobiť akýkoľvek mix na mieru podľa konkrétnych požiadaviek, alebo preniesť na mozaiku vašu fotografiu. Ceny od 32,99 €/m².
V roku 2015 Mosavit predstavil radu Mosavit Print, ktorá reaguje na požiadavky trhu, kde prevláda dizajn obkladu a dlažieb imitujúcich drevo, kameň, cement a tiež dizajn v štýle patchwork. Mosavit vytlačil na svoje mozaiky tieto designy a vytvoril radu Print, ktorá sa skvele kombinuje so súčasnými obkladmi a dlažbami. Ceny Mosavit Print od 109 €/m². Mozaiky Mosavit dodávame na objednávku, kompletný sortiment a ceny k doptání na predajniach SIKO.

Náš dodavatel mozaik Mosavit se od ostatních dodavatelů liší jak designem svých výrobků, tak kreativitou, neustálou inovativností, hledáním originálních nápadů a možností, jak pracovat s barvou a povrchem mozaik. Nabízíme Vám exkluzivně jeho kompletní  sortiment skleněných mozaik. V nabídce má široké spektrum mozaik o formátu 2,5×2,5, ale také mikromozaiky 1,2×1,2 cm (série MICROS). Mozaiky Mosavit splňují i netradiční nároky na design, včetně speciálních požadavků architektů. Zajímavostí jsou luminiscentní mozaiky (řada FOSVIT), které svítí ve tmě a mohou ve tmě rozzářit jak bazén, tak jiné prostory (WC, kuchyni apod.), jimž v nočních hodinách propůjčí příjemné osvětlení, které neruší. Široká je i nabídka mixů, máte také možnost nechat si vyrobit jakýkoli mix na míru dle konkrétních požadavků, nebo přenést na mozaiku vaši fotografii. Ceny od 899 Kč/m².

V roce 2015 Mosavit představil řadu Mosavit Print, která reaguje na požadavky trhu, kde převládá design obkladu a dlažeb imitujících dřevo, kámen, cement a také design ve stylu patchworku. Mosavit natiskl na své mozaiky tyto designy a vytvořil radu Print, která se skvěle kombinuje se současnými obklady a dlažbami. Ceny Mosavit Print od 2 925 Kč/m². Mozaiky Mosavit dodáváme na objednávku, kompletní sortiment a ceny k doptání na prodejnách SIKO.