Doprava ZADARMO od 400 € | 13 predajní po celom Slovensku

Zoznámenie

Firma SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je v súčasnosti najväčšia špecializovaná sieť predajní vybavenia pre kúpeľne a kuchyne a najnovšie ponúkame aj dvere. Pôsobíme vo viac ako 50 predajniach v celej SR a ČR, v ktorých našlo uplatnenie takmer 900 zamestnancov a náš konsolidovaný obrat prevyšuje 3 miliardy Kč. Ponúkame ucelený kúpeľňový sortiment (obklady, dlažby, vodovodné batérie, vane, sprchy, sprchové kúty, kúpeľňové doplnky aj kúpeľňový nábytok na mieru) a veľa moderných aj rustikálnych kuchýň na mieru(plánovaných kuchýň) aj sektorových kuchýň.

Do tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl – najmä obchodného,ekonomického a technického zamerania.

Koho hľadáme? Čo ponúkame?

Sme vám ochotní venovať čas a naučiť vás praktické znalosti potrebné pre úspešné pôsobenie v našom odbore. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme úspešne sa začleniť do tímu SIKO a využiť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

Vysoká miera osobnej motivácie a zodpovednosti, systémový prístup, schopnosť dotiahnuť veci do konca, samostatnosť, ale zároveň schopnosť pracovať v tíme, otvorenosť novým myšlienkam, prístupom – to sú vlastnosti, ktoré predovšetkým oceníme u našich potencionálnych kolegov. SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je firma s obrovským potenciálom uspokojenia vašich potrieb – kariérny rast, sebarealizácia, profesionálny rozvoj a vzdelávanie, firemná kultúra, ktorá v ľuďoch udržiava pocit spolupatričnosti – to všetko, vrátane zdravej konkurencie, charakterizuje prácu v našej firme.Otvorené pozície