Upraviť filtre

Dvere

Vitajte v našej ponuke interiérových dverí. Máme pre vás výber najžiadanejších typov a dekorov dverí vrátane obložkových zárubníposuvných systémovkľučiek, kování a ďalších doplnkov pre dvere. Naša ponuka dverí je navrhnutá tak, aby ste mohli jednoducho vybrať tie pravé dvere pre váš štýlovo zariadený domov. Vyfoťte si váš interiér, nahrajte fotku do plánovača dverí a pohodlne vyberajte tie pravé.

Posuvné dvere alebo klasické, krídlové? Odporúčame vyberať dvere vždy podľa toho, v akej časti domu alebo bytu sa budú dvere nachádzať, koľko voľného priestoru na otváranie dverí máte aj koľko je v jednotlivých miestnostiach okien. Pri výbere dverí sa zamerajte na rozmer a typ dverí, z hľadáčika nespúšťajte ani dizajn a farbu. Čo sa týka miery presklenia dverí, záleží predovšetkým na tom, kam chcete presklené dvere umiestniť. Napríklad do kuchyne alebo obývacej izby sa výborne hodia dvere s väčšou plochou skla, ktoré zaistia väčšiu svetelnú priepustnosť. Naopak do spálne alebo kúpeľne častejšie volíme skôr dvere plné, prípadne s mliečnym sklom. Miera presklenia do istej miery ovplyvňuje aj pocit súkromia.

Pri výbere dverí nezabudnite na praktické doplnky - rôzne typy zámkov do dverí alebo dverové dorazy, zarážky. Tie vám spoľahlivo pomôžu ochrániť kľučky aj steny pred nežiaducim poškodením, odlúpnutím omietky a pod.

Všetky dvere v našej ponuke sú k dostaniu v ľavej aj pravej variante a sú dostupné skladom. Naši odborníci vám poradia s výberom tých správnych dverí pre váš interiér, zaistia zameranie aj montáž dverí.

2361 produktov
Videli ste 36 z 2361 produktov