Filtre
Upraviť filtre
reklama

Naturel Stilla

Každá kúpeľňa je iná, rovnako ako potreby každého z nás. Séria modulárneho kúpeľňového nábytku Stilla umožňuje kombinovať skrinky a poličky do kúpeľne presne podľa vašich predstáv. Vytvorte si funkčné zostavy kúpeľňového nábytku prispôsobené vášmu interiéru. Pohrať sa môžete farebnou kombináciou aj zostavením samotnej skrinky pod umývadlo, doplnkové skrinky alebo úložné skrinky nad práčku.

Vybrať si môžete z dvoch rôznych hĺbok skriniek a poličiek – 45 a 22 cm. Nábytok je teda vhodný aj do malej či panelákovej kúpeľne. Závesné kúpeľňové skrinky pod umývadlo sú vybavené odolnými a funkčnými zásuvkami, tie sú vystužené pevnými kovovými bočnicami a systémom mäkkého zatvárania. Čelá skriniek sú vyrobené z vysoko odolných MDF dosiek, ktoré sú ošetrené svetlom tvrdnúcim lakom chrániacim kúpeľňový nábytok pred vlhkosťou.

V každom balení skrinky Stilla sú pripravené 3 farby rolety, ktorú umiestnite do skrinky v mieste úchytky. Táto vychytávka zaistí, že si môžete farbu úchytiek meniť tak, aby dokonale ladila so zvyškom kúpeľne a celého interiéru. Môžete si vybrať biele, čierne alebo rolety v dekore svetlého dreva. Vďaka rôznym hĺbkam nábytku je možné vytvoriť rôzne kúpeľňové zostavy – napríklad rozšíriť úložný priestor vedľa zrkadla, pod umývadlom alebo nad práčkou. Vyberať môžete zo zásuvkových skriniek pod umývadlo, doplnkových skriniek s dvierkami alebo otvorenými policami. Vznikne tak nekonečné množstvo možností, ako si usporiadať kúpeľňu.

111 produktov
Videli ste 36 z 111 produktov