Filtre
Upraviť filtre
reklama

Ribesalbes Ocean

Jemná pastelová paleta aj neprehliadnuteľne sýte farby. To všetko nájdete v sérii Ocean od španielskeho výrobcu Ribesalbes. Ako už sám názov napovedá, séria Ocean je séria obkladov s jemne zvlneným povrchom, ako by pripomínal hladinu oceánu.

Séria ponúka obklady v lesklom aj matnom prevedení av obľúbenom rozmere 7,5x30 cm, ktorý pripomína tvar tehly. Tento rozmer je veľmi obľúbený ako obklad do kuchyne. Jemné vlny na povrchu obkladu sa prepisujú aj do farebnej škály obkladov, ktoré sa nesú predovšetkým v jemných pastelových tónoch. Očariť vás môže blankytne modrá, púdrovo ružová alebo svetlo zelená farba. Môžete zvoliť pokládku obkladu vodorovne alebo na výšku, efektne však pôsobí predovšetkým tzv. parketová pokládka, kde môžete nakombinovať viac farieb v jednej ploche. Vaša kúpeľňa sa tak stane úplne jedinečným priestorom, záleží iba na vás, aké farby vyberiete a ako ich poskladáte.

Farebnú škálu dopĺňajú aj nevšedné dekory s geometrickými tvarmi. V rámci série nechýbajú ani listely a bombáta, ktorými môžete priestor rozdeliť. Oddelíte tak rôzne farby, dekory alebo aj spôsob pokládky. Ak túžite po farbách vo vašej kúpeľni, môžete sa inšpirovať v našom štýlovom riešení Farebná kúpeľňa, kde vám ponúkame rôzne farebné varianty, ktoré vám pomôžu váš domov rozjasniť.

61 produktov
Videli ste 36 z 61 produktov