Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Bidetové batérie

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku
Bidetové batérie
Zobrazené 1 - 0 z 0 produktov

Bidetové batérie

 

Vyberte si tú správnu batériu pre svoj bidet a zažite wellness aj doma. Bidety a bidetové batérie sú v dnešnej dobe stále viac vyhľadávanejšími produktmi, a to nielen z hygienických, ale aj zo zdravotných dôvodov. Bidetové batérie sa montujú na bidety a slúžia k očiste intímnych častí tela. Pre tento účel majú na konci ramienka kĺb, ktorým sa dá nastaviť smer prúdu vody. Výber batérie je pre účel bidetu kľúčový. Môžete si vybrať od základných funkcií až po wellness funkcie. Vybrať si môžete z dvoch základných typov: stojankové a podomietkové.

Ďalším parametrom pri výbere je ovládanie. Ovládanie je v podobe pákovej batérie a predstavuje modernejšiu alternatívu ku klasickej kohútikovej batérii. Ďalej si môžete vybrať batériu, ktorú budete ovládať pomocou tlačidiel, alebo batériu termostatickú. Dôležité je, aký spôsob ovládania vám najviac vyhovuje. Batérie najčastejšie nájdete v klasickej kovovej - striebornej farbe v lesklom a matnom prevedení. Ďalší farebné varianty, ktoré si môžete vybrať sú: elegantná čierna, moderná biela alebo luxusná medená, to všetko v klasickom, modernom aj retro štýle.

Ponúkame vám napríklad pákovú stojankovú bidetovú batériu s výpusťou. V oblom dizajne a chrómovom prevedení. Výška batérie je 13 cm. Ramienko je vo výške 6,5 cm. Môže vás zaujať napríklad kohútiková stojanková bidetová batéria s výpusťou v retro dizajne a medenom prevedení. Výška batérie je 8,7 cm. Ramienko je vo výške 6 cm. Využite tiež výhodné ponuky a zľavy, ktoré ponúkame. S výberom, inštaláciou a kompletným servisom vám radi pomôžeme.

Bidety a bidetové batérie sú v súčasnosti čoraz vyhľadávanejšie, a to nielen z hygienických, ale aj zo zdravotných dôvodov. Bidetové batérie sa montujú na bidety a slúžia na očistu intímnych častí tela. Na tento účel majú na konci ramienka kĺb, ktorým sa dá nastaviť smer prúdu vody.