Upraviť filtre
reklama

2cm dlažba, dlažba na terče

Uvažujete o vybudovaní či rekonštrukcii terasy, balkóna alebo lodžie? Máme pre vás ideálne riešenie, vďaka ktorému si doma vytvoríte modernú, stálu a bezúdržbovú terasu či balkón, ktoré vám vydržia po celé desaťročia. Presne to vám zaistí vonkajšia keramická dlažba s hrúbkou 2 cm. Keramická terasová dlažba sa na rozdiel od tej betónovej alebo kamennej, vyznačuje svojou farebnou stálosťou a veľmi jednoduchou údržbou. 2cm dlažba na terasu odolá aj extrémnym zmenám počasia, vplyvu slnka, dažďa i snehu. Navyše vďaka svojej mrazuvzdornosti obstojí aj pri vysokých mrazivých teplotách.

V našej ponuke dlažieb na terasu nájdete výber zo širokej škály dizajnov, tvarov i farieb nielen 2 cm dlažieb. Vďaka technológii digitálnej tlače takmer nie je možné rozoznať keramickú dlažbu imitujúcu drevo, kameň alebo betón od originálu. Niektoré série 2 cm dlažieb navyše ponúkajú ten istý dizajn aj v klasickej 1 cm hrúbke. Môžete tak prepojiť váš interiér aj exteriér v jednom dizajne. Vyberať môžete aj zo širokej ponuky vonkajšej dlažby, ktorá poslúži nielen na terasu, ale aj napríklad ako chodník okolo domu. 2cm dlažba sa vďaka vysokému stupňu protišmykovosti skvele hodí ako dlažba kbazénu.

Ďalšou zásadnou výhodou keramickej 2cm dlažby na terasu je bezpochyby jej jednoduchá pokládka. Môžete si zvoliť, či dlažbu budete pokladať na terče, do trávy, piesku alebo do štrku. Terasová dlažba na terče ponúka jednoduché a odolné riešenie vašej terasy alebo balkóna suchou metódou. Navyše pod dlažbou na terčoch môžete viesť elektroinštaláciu a inžinierske siete. Viac informácií o samotnej pokládke 2 cm dlažieb nájdete tu.

TOP banner
236 produktov
Videli ste 36 z 236 produktov