Vážení zákazníci, informujte sa prosím o prevádzke e-shopu na konci roka a o vianočnej otváracej dobe SIKO predajní. Ďakujeme.
Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Upgrade

Sdílejte na

Detailný popis série Upgrade

Upgrade je séria dlažieb s hrúbkou 2 cm. Dlažba má moderný dizajn cementu. Séria sa vyznačuje výrazným kolísaním odtieňov a prakticky každý kus je originál. Kolísaním odtieňov dosiahnete krásny a originálny efekt výslednej plochy. Dlažba je mrazuvzdorná, má zvýšený protišmyk  R11C a maximálny stupeň oteruvzdornosti PEI V.

Hlavnou prednosťou 2 cm dlažieb je, že sa dajú ľahko inštalovať bez použitia stavebnej chémie napríklad do trávy, štrku či na nastaviteľné terče. Položením na trávnik si môžete vytvoriť spevnenú plochu napríklad na posedenie na zahrade. Všetko bez nutnosti väčších stavebných úprav a použitia stavebnej chémie.

Séria Upgrade má 3 formáty – 20x20 cm, 40x40 cm a 80x80 cm a štyri farebné prevedenia - anthracite (čierna), bianco (biela), brown (hnedá) a grey (šedá).

Viac informácií o 2 cm dlažbe nájdete TU

Ostatné produkty našich dodavateľov 2 cm dlažieb Del Conca nájdete TU a Pastorelli TU. Kompletnú ponuku 2 cm dlažieb Siko nájdete pod nasledujúcim odkazom TU

Na požiadanie je možné sériu Upgrade objednať i v štandardnej hrúbke 1 cm.