Štýlové riešenie | Metal kúpeľňa

Čisto pánska záležitosť.

Zariaďte si kúpeľňu v čisto pánskom štýle. Žiadne kompromisy. Či už sa do takej kúpeľne dostanete po vyčerpávajúcom tréningu vo fitku alebo po náročnom dni v práci, budete sa tam tešiť a užívať si každý moment svojej relaxácie. Starostlivo premyslený mix chladného, tmavého kovu s odleskami medi, v teplejšom tóne, funguje výborne.

Páči sa vám táto kúpeľňa? Dohodnite si stretnutie a spoločne navrhneme kúpeľňu na mieru.

DOJEDNAŤ SCHÔDZKU

Série obkladov a dlažieb v tomto štýlovom riešení

undefined
Cir Metallo
alebo si vyberte z ďalších obľúbených sérií
s-rush-tom-8499.jpeg
Rako Rush
undefined
Sintesi Met Arch
undefined
Dom Urbanica
undefined
Geotiles Galio

Naši dizajnéri odporúčajú tie najkrajšie farebné kombinácie:

Ak zavítame čisto do pánskeho kúpeľňového sveta, razom sa ocitneme v minimalistickej ríši plnej tmavých tónov farieb, najlepšie s metalickými odleskami, surového betónu, často v kombinácii s kovom. Materiál, bez ktorého sa pánsky ladený interiér len ťažko zaobíde, je tmavý kov vo všetkých podobách. Alebo aj sklo. Nechýbajú ostré hrany, priame línie. Áno, tak trochu drsná, ale účelná strohosť. Pokiaľ je na vás tmavý obklad takpovediac „priveľa“, zjemniť priestor môžete využitím hnedej, pripomínajúcej skorodovaný kov a hrdzu alebo skúste aj metalickú mozaiku. Efektom budete príjemne prekvapení.
Pánsky zariadená kúpeľňa všeobecne práve neholduje kompromisom. Víťazí výrazná praktickosť, jednoduchosť a čistá účelovosť. Ak chcete priestor naozaj nenáročný na upratovanie, zabudnite na prílišnú ozdobnosť a množstvo dekorácií.

Soňa Němečková, Vedúca oddelenia designu

kol-METAL-bez-pozad-.jpg

Prezrite si grafické návrhy kúpeľní, ktoré navrhujeme pre našich zákazníkov

tomas-vavra.png
Siahnite po obkladoch aj dlažbe tmavej farby, najlepšie s metalickými odleskami, pripomínajúcimi chladný kov. Pôsobia skutočne veľmi štýlovo, pre niekoho možno až drsne dramatickým vzhľadom. Každopádne je osobitým odrazom charakteru pravého muža.
Tomáš Vávra
Product Manager
SAT-feel-baterie.jpg

Moderná vodovodná batéria SAT Feel

Černá je in. Nasedněte na vlnu trendy černých zařizovacích předmětů a sáhněte po černých bateriích SAT Feel. Jakmile uvídite, jak skvěle černé baterie v koupelně vypadají, už nebudete chtít nic jiného. Baterie SAT Feel vynikají svým minimalistickým tvarem propojující hranaté detaily a zaoblené hrany. Celá série se nese ve jménu jednoduchých linií a čistého designu. Skvěle se v koupelně bude vyjímat i verze v chromu, která sází na jistotu a nadčasovou klasiku.

PREZRIEŤ

Štýlové zrkadlá SAT pre štýlovú kúpeľňu

Zrcadlo v koupelně zastává důležitou roli a bez něj by koupelna nemohla být tím pravým místem pro vaši každodenní rutinu. Obstaráním vašeho odrazu ale jeho úloha rozhodně nekončí. Zrcadlo je jedním z hlavním zařizovacích předmětů, které v koupelně udává syl, postará se o dostatek světla a dokáže i opticky zvětšit prostor malé koupelny. Vybírejte ze stylových zrcadel SAT, kde určitě najdete to pravé zrcadlo, které dokonale padne do vaší koupelny. V nabídce nechybí minimalistická zrcadla bez rámu, zrcadla s LED osvětlením, ani zrcadla s výrazným designovým rámem.

PREZRIEŤ

SAT-zrcadla-metal-koupelna.jpg
obklady-dlazby-kovove.jpg

Obklady a dlažby s kovovým efektom

Nechajte sa zlákať opojným dizajnom kovu. Vaša kúpeľňa sa premení vo svete plnom tmavých tónov s luxusnými metalickými odleskami. Zástancovia surového industriálneho štýlu si prídu na svoje. Kombinujte dlažby v dizajne kovu s modernými čiernymi doplnkami, ale vyzerať budú skvele aj s ďalším kovom, napríklad s umývadlami a výklenkami SAT Aurum. Preskúmajte série obkladov a dlažieb s metalickým efektom, nesmie vám uniknúť séria Metallo, Rush alebo Galio. Neskutočné farebné kombinácie digitálnej tlače vám prinášajú dokonalú imitáciu zhrdzaveného plechu aj opečovávaného niklu.

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant