Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Nová kuchyňa do Vianoc!

Že sa to už nedá stihnúť? Narážate všade okolo na dlhú dobu dodania? My to vieme. Vyberete si z našich kuchýň na sklade, EASY24. Tie najžiadanejšie držíme pre vás ihned k odberu. Žiadna obyčajná univerzálna sektorka, ale krásna kuchyňa, ktorú si ľahko zostavíte podľa vašich predstáv.


Je to jednoduché. Naplánujte si novú kuchyňu zo série EASY24 v našom EASY plánovači, presne podľa vašich predstáv a môžete ju mať hneď! Všetky tie vianočné sladké dobroty môžete piecť už v novej kuchyni.

Dohodnút schôdzku


Žiadny obyčajný univerzálny sektor, ale krásna kuchyňa, ktorú si ľahko zostavíte podľa vašich predstáv

Vyberať môžete:

- zo 70 najžiadanejších typov skriniek

- z najobľúbenejších farebných vyhotovení pracovnej dosky

- z 3 najmodernejších farieb, ktoré sú trendom tohto roku v kuchyniach - tj. bridlicovo sivá v super matnom prevedení, biela vo vysokom lesku alebo obľúbený drevodekor, ktoré môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať. Záleží len na vašom vkuse.

- kuchyňu ľahko vybavíte vstavanými spotrebičmi

A to nie je všetko. Vašu novú kuchyňu u nás vyladíte do posledného detailu, vrátane osvetlenia a najrôznejších doplnkov, bez ktorých sa žiadna gazdinka nezaobíde. Stačí si len vybrať.

 

SIKO Sektorová kuchyně EASY24 - Terry24 - břidlicově šedá super mat

Kuchyně Erika24  

Naše kuchyne EASY24 majú naozaj množstvo výhod!

  • Naplánujete si ju v EASY plánovači, ktorý vám vytvorí desiatky variantov novej kuchyne v priebehu pár minút.
  • Kuchyne EASY24 máme skladom - tie najžiadanejšie typy kuchynských skriniek máme pre vás skladom,ihneď k odberu.
  • Získate kvalitne a precízne vyrobenú kuchyňu za skvelú cenu.
  • Tvarovo dokonalý dizajn.
  • Perfektné tlmenie a komfort zatvárania vďaka kovaniam značky Hettich.
  • Jednoduchá montáž, všetky skrinky sú už zmontované, na zostavenie kuchyne u vás doma už nebudete potrebovať dni, ale iba hodiny.

 

Bez kvalitného drezu a batérie se nezaobídete

Silgranitové drezy sú tou správnou voľbou. Sú vyrobené z kompozitného materiálu s nebývalou odolnosťou, tzn. nemusíte mať obavu z poškriabania. Ľahko sa udržiavajú. Na výber máte z viacerých farieb, takže ich krásne zladíte s farbou kuchyne.

Takýto drez doplňte nerezovou drezovou batériou, ideálne s praktickou vyťahovacou sprškou. Prečo nerezovú? Nerezová oceľ je považovaná za najhygienickejší kov, neobsahuje olovo. Jej povrch je dokonale hladký, bez pórov, v ktorých sa môžu ľahko usadzovať baktérie či plesne.

   

Usporte čas!

Kuchyňu si jednoducho navrhnete v našom revolučnom kuchynskom EASY plánovačiv pohodlí domova. V priebehu pár minút za vás plánovač vytvorí najrôznejšie varianty kuchýň, ktoré presne sedia do vami určeného priestoru. V plánovači si rovno vyberiete aj vhodné kuchynské spotrebiče, presne podľa vašich potrieb.

Prípravy a pečenie vianočného pečiva sa nezadržateľne blížia - mletie orieškov, miesenie cesta na vianočku, pečenie ... spotrebiče jednoducho čaká záťažová skúška!

:-) Perníčkový TIP: Aj v tom predvianočnom zhone si určite nájdite čas na spoločné zdobenie vianočných medovníčkov, čerstvo upečených práve v novej kuchyni. Všetky tie perníkové hviezdičky, stromčeky, kométy ozdobte spoločne s deťmi. Užijete si veľa zábavy. Medovníčky aj ich zdobenie deti jednoducho milujú :)

Kvalitné kuchyne za skvelú cenu, ihneď k odberu.

Kuchyne Naturel EASY24 sú vyrobené s nemeckou precíznosťou a kvalitou, navyše za ceny, ktoré si môžete dovoliť! Tie najžiadanejšie kuchynské skrinky máme pre vás skladom, ihneď k odberu. Je naozaj z čoho vyberať!

Aby bolo nielen plánovanie, ale aj záverečná montáž kuchyne pre vás čo najjednoduchšia, všetky skrinky sú už zmontované. To znamená, že zostavenie novej kuchyne vám už nezaberie dni práce, ale iba hodiny.

Ak túžite po novej kuchyni, ktorú by ste si priali mať ešte do Vianoc, kuchyne EASY24 sú jasná voľba! Neváhajte a vyberajte zo sérií kuchýň Erika24Lusi24 a Terry24.

Aby sme sa mohli plne venovať vašim potrebám, odporúčame dohodnúť si nezáväznú schôdzku s naším odborným predajcom.


Dohodnút schôdzku

Tešíme sa na vašu návštevu s sieti predajní SIKO

SIKO tím


Sdílejte na