Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Nová kuchyňa do Vianoc!

Chcete si zaobstarať novú kuchyňu ešte pred Vianocami? Piecť vianočné cukrovinky a všetky tie voňavé dobroty už v novom, ale všade okolo narážate na dlhú dobu dodania? Máme pre vás riešenie - naše kuchyne EASY24. Sú skladom, ihneď k odberu.

 
 

Je to jednoduché. Naplánujte si novú kuchyňu zo série EASY24 v našom EASY plánovači, presne podľa vašich predstáv a môžete ju mať hneď! Všetky tie vianočné sladké dobroty môžete piecť už v novej kuchyni.

Stiahnuť plánovač

 

Do novej kuchyne vám navyše dáme DARČEK ZADARMO!

Ak nakúpite u nás kuchyňu EASY24 v hodnote nad 1 233 € (tj. iba skrinky), k tomu aj drez a drezovú batériu (výber značky a typu je len na vás), do vašej novej kuchyne od nás získate darček ZADARMO. Vstavanú rúru BEKO v hodnote 173 €, so 6 chytrými programami a boostrami pre rýchly ohrev. Jasná vec, že sa bude hodiť! Pečenie vianočných dobrôt pomaly začína naberať na obrátkach :-)Neváhajte, darčekov máme len 100, takže kto skôr príde, toho darček bude! :-)

Akcia platí v sieti predajní SIKO do 31. 12. 2016 alebo do vyčerpania zásob.

 

Naše kuchyne EASY24 majú naozaj množstvo výhod!

  • Naplánujete si ju v EASY plánovači, ktorý vám vytvorí desiatky variantov novej kuchyne v priebehu pár minút.
  • Kuchyne EASY24 máme skladom - tie najžiadanejšie typy kuchynských skriniek máme pre vás skladom, ihneď k odberu.
  • Získate kvalitne a precízne vyrobenú kuchyňu za skvelú cenu.
  • Tvarovo dokonalý dizajn.
  • Perfektné tlmenie a komfort zatvárania vďaka kovaniam značky Hettich.
  • Jednoduchá montáž, všetky skrinky sú už zmontované, na zostavenie kuchyne u vás doma už nebudete potrebovať dni, ale iba hodiny.

Kuchyně Erika24

 

Usporte čas!

Kuchyňu si jednoducho navrhnete v našom revolučnom kuchynskom EASY plánovači, v pohodlí domova. V priebehu pár minút za vás plánovač vytvorí najrôznejšie varianty kuchýň, ktoré presne sedia do vami určeného priestoru. V plánovači si rovno vyberiete aj vhodné kuchynské spotrebiče, presne podľa vašich potrieb.

Prípravy a pečenie vianočného pečiva sa nezadržateľne blížia - mletie orieškov, miesenie cesta na vianočku, pečenie ... spotrebiče jednoducho čaká záťažová skúška!

:-) Perníčkový TIP: Aj v tom predvianočnom zhone si určite nájdite čas na spoločné zdobenie vianočných medovníčkov, čerstvo upečených práve v novej kuchyni. Všetky tie perníkové hviezdičky, stromčeky, kométy ozdobte spoločne s deťmi. Užijete si veľa zábavy. Medovníčky aj ich zdobenie deti jednoducho milujú :)

Kvalitné kuchyne za skvelú cenu, ihneď k odberu.

Kuchyne Naturel EASY24 sú vyrobené s nemeckou precíznosťou a kvalitou, navyše za ceny, ktoré si môžete dovoliť! Tie najžiadanejšie kuchynské skrinky máme pre vás skladom, ihneď k odberu. Je naozaj z čoho vyberať!

Aby bolo nielen plánovanie, ale aj záverečná montáž kuchyne pre vás čo najjednoduchšie, všetky skrinky sú už zmontované. To znamená, že zostavenie novej kuchyne vám už nezaberie dni práce, ale iba hodiny.

Ak túžite po novej kuchyni, ktorú by ste si priali mať ešte do Vianoc, kuchyne EASY24 sú jasná voľba! Neváhajte a vyberajte zo sérií kuchýň Erika24, Lusi24 a Sindy24.

Aby sme sa mohli plne venovať vašim potrebám, odporúčame dohodnúť si nezáväznú schôdzku s naším odborným predajcom.

chcem schôdzku

Tešíme sa na vašu návštevu s sieti predajní SIKO

SIKO tím

Sdílejte na