Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Nový katalóg KUCHYNE 2017/2018 je vonku!

V kuchyniach sme ako doma!

Chceme, aby vaša nová kuchyňa bola srdcom domova, vyhľadávaným miestom pre spoločne strávené chvíle s rodinou i priateľmi. Miestom, kde sa naozaj žije. Inšpirujte sa kuchynskými novinkami a trendami, ktoré sme pre vás starostlivo vyberali. Zalistujte novým katalógom KUCHYNE 2017/2018.

Vážení zákazníci,

práve vychádza náš nový kuchynský katalóg s množstvom noviniek a kuchynských trendov.  Zalistujte a vyberajte. Čaká vás bohatá inšpirácia ako v plánovaných, tak aj sektorových kuchyniach. Rozšírili sme ponuku kuchýň radu EASY o nové série, farby, dekory. Vyberajte. Naplánujte si kuchyňu snov, presne podľa vašich prianí a predstáv.


 

Nájdite si svoj štýl.

Máte radi nové trendy a moderné riešenia? Zamilovali ste si matné povrchy kuchynských skriniek? Potom vás určite očarí jedna z našich kuchynských noviniek -  Fanny. V hodvábne jemnej šedej a v matnom prevedení. Ak dávate prednosť bielej, na výber máte aj alpskú bielu. A v mate :-)

Klasika plná moderných funkcií!

Ak hľadáte kuchyňu plnú moderných funkcií s radom úložných priestorov a napriek tomu s tradičným vzhľadom, potom sa zamilujete do tejto novinky - kuchyňa Selma. Určite naplní vaše očakávania. Klasické kuchyne sa opierajú o praktickú údržbu, neutrálnu farebnú škálu aj tradičné materiály. Táto kuchyňa má lakované dvierka s klasickým vzhľadom rámovej konštrukcie, v modernej matnej alpskej bielej. Skvele sa hodí aj do interiéru s nádychom rustikálneho štýlu.Čo je ale dôležité, bez ohľadu na zvolený štýl, v kuchyni snov sa vám musí dobre variť, všetko má byť usporiadané tak, aby ste mali potrebné vždy po ruke, nenabehali stovky kilometrov zbytočne. Dôležitá je perfektná organizácia vďaka dômyselnému vnútornému usporiadaniu skriniek. V neposlednom rade určite oceníte i jednoduché upratovanie.

TIP: Nové nerezové drezové batérie SIKO - ideálna voľba do každej kuchyne!

 

Prehliadnite si kompletnú ponuku plánovaných i sektorových kuchýň, vrátane spotrebičov a vybavenia do kuchyne.

Naplánovanie novej kuchyne ľahko a rýchlo

Navrhnúť novú kuchyňu je teraz naozaj jednoduché. Svoju vysnívanú kuchyňu si môžete jednoducho naplánovať online, v desiatkach variantov, v priebehu pár minút. Pomocníkom vám bude náš EASY plánovač kuchýň. Navrhovanie novej kuchyne v EASY plánovači vás bude baviť. Vyskúšajte si to!

 

Žiadna kuchyňa sa nezaobíde bez kvalitnej pracovnej dosky

Žiadna kuchyňa sa nezaobíde bez kvalitnej pracovnej dosky, na ktorej môžete smelo pripravovať najrôznejšie dobroty, odkladať a pokladať všetko, čo práve potrebujete mať po ruke. Novinkou v našej ponuke sú pracovné dosky Polystone z prírodného či umelého kameňa, keramiky či dreva.

Pre milovníkov skla teraz môžete vyberať aj z farebných skiel na stenu za kuchynskú linku. Dodá vašej kuchyni luxusný vzhľad.

 

 

Nový katalóg KUCHYNE 2017/2018 si môžete už teraz objednať zadarmo rovno do vašej poštovej schránky. 

Tešíme sa na realizáciu vašej kuchyne snov!

 

TIP: Hľadáme kúpeľňu či kuchyňu, plnú zážitkov!

Nakúpte u nás novú kuchyňu a hrajte až o 3 800 €

Zachyťte vaše radostné okamihy, relax v novej kúpeľni alebo napríklad kulinárske zážitky vo vašej novej kuchyni do Sika. Alebo nám proste len ukážte, akú parádnu novú SIKO kuchyňu či kúpeľňu máte.
Pošlite nám súťažnú fotku a vyhrajte až 3 800 EurNaviac v bonusovej súťaži hráme každý mesiac o darčekový poukaz v hodnote 380 €.

Súťažte s nami a vyhrajte! Tešíme sa na vaše súťažné príspevky.

SIKO tím

Sdílejte na