Doprava ZADARMO od 400 € | 13 predajní po celom Slovensku

Kuchynské spotrebiče SIEMENS V PONUKE SIKO

Urobte svoj život výnimočným. S inováciami Siemens.

BOSCHDomáce spotrebiče Siemens reprezentujú spojenie najvyspelejších technológií, nadčasového dizajnu a ľudského dôvtipu. Osvedčená nemecká kvalita a pokročilé funkcie vám umožnia prekonať všetky očakávania. Mimoriadne flexibilné a inteligentné spotrebiče Siemens sa ľahko ovládajú a dokážu predvídať vaše potreby. Zoznámte sa s budúcnosťou.

Siemens | Lednice

Chladenie

Šikovné nápady a inovatívne technológie v trendy dizajne - chladničky a mrazničky Siemens sú najlepším spôsobom flexibilného a správneho uchovávania potravín. Od najmenších vstavaných chladničiek až po impozantné side-by-side modely - všetky vám poskytnú čerstvosť a pohodlie.

Chcem Siemens
siemens mycky

Umývanie riadu

Umývačky Siemens ponúkajú viac než len čistý riad - inovatívne nápady a veľa praktických funkcií pre maximálnu flexibilitu a pohodlie. To všetko v modernom dizajne.

Chcem Siemens
siemens odsavace

Odsávače pár

Pokiaľ ide o dizajn, Siemens spolieha na sofistikovaný vzhľad s nadčasovými čistými líniami a kvalitnými materiálmi, ako sú hliník, nerez a sklo.
Tieto kombinácie robia dizajn odsávačov Siemens atraktívne.
Vďaka mnohým šikovným funkciám a vysokému výkonu vám pomôžu odstrániť nepríjemné kuchynské pachy.

Chcem Siemens
siemens trouby

Vstavané rúry

Vstavané rúry Siemens sú univerzálne a vďaka modernému dizajnu pôsobivo štýlové. Môžete ich umiestniť nezávisle na varnej doske, napríklad do výklenku pod pracovnou plochou alebo do vysokej kuchynskej skrinky. Vyberte si zo širokej ponuky presne tú vašu a objavte nové možnosti varenia.

Chcem Siemens
varne desky siemens

Varné dosky

Posuňte vašu kuchyňu na novú úroveň. Varné dosky Siemens sa vďaka najmodernejším technológiám a funkciám presne prispôsobia vašim potrebám. S doskami s rozmermi 60 cm - 90 cm, môžete pripravovať svoje obľúbené jedlá rýchlo a jednoducho.

Chcem Siemens