Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

RAVAK v ponuke SIKO

Ravak Puri"Naše životy sa skladajú z nespočetných malých a veľkých rozhodnutí. Každý deň si vyberáte medzi kompromisom
a splneným prianím, medzi priemerom a originalitou, medzi tým, čo má každý a tým, čo je len vaše.
Môžete sa uspokojiť s väčšinovým vkusom, alebo dať prednosť jedinečnosti nášho riešenia.
Život máte vo vlastných rukách. "


Kúpeľňové koncepty

Kúpeľňa, rovnako tak ako celý byt, potrebuje určujúcu myšlienku, ktorá zladí potrebné množstvo jednotlivých výrobkov do funkčného a estetického celku.
RAVAK ponúka širokú škálu zladených zariaďovacích predmetov do kúpeľne. Jasná myšlienka, jednotný dizajn, precízne spracovanie, to sú hlavné prednosti RAVAK konceptov.

●  Koncept Solo - sólo pre čisté tvary, voľné stojace vane a umývadlá na dosku. Vaňa ocenená porotcami najprestížnejších medzinárodných dizajnových súťaží.
●  Koncept Chrome - najširší dizajnovo zladený koncept na trhu. Súčasťou konceptu pre celú rodinu sú obdĺžnikové a asymetrické vane, ale aj sprchové kúty.
●  Koncept Classic - nadčasový a praktický dizajn. Ucelené riešenie kúpeľne, kde je na prvom mieste praktickosť a klasické línie.
●  Koncept 10° - vám ide v ústrety. Mierne pootočenie o 10 ° stálo pri zrode praktického a efektného kúpeľňového konceptu, ktorý zahŕňa vane aj sprchové kúty.
Inspirační video konceptu Chrome

Kryštof Nosál I Designér kúpeľňových konceptov RAVAK

Špičkový český designér orientujúci sa na produktový dizajn, v ktorom vyznáva hlavne pravidlo nekomplikovaných riešení s jasnou myšlienkou. Svoju invenciu dodal napr. produktom značky Narex, je spoluautorom práčky pre mužov Electrolux a mnohých najobľúbenejších kúpeľňových výrobkov RAVAK (Solo, Moon, 10 °, Chrome, Classic a ďalších) S výrobkami RAVAK sa pravidelne zúčastňuje prestížnych súťaží - nominovaný na cenu Czech Grand Design , výherca cien EDID, Red Dot, IF Design Award a Good Design.
"Použitím jednoduchých prostriedkov sa snažím dosiahnuť maximálny účinok. Zjednodušením a odstránením všetkého nepotrebného vznikne výrobok, ktorý vnímame intenzívnejšie."

Ravak Puri

Doživotná záruka na vane

 

Ponuka platí na všetky akrylátové vane Ravak do 31. 12. 2020. Viac informácií a podmienky uplatnenia záruky.

Chcem vaňu s doživotnou zárukou

Sprchové kúty a vaňové zásteny na mieruAni v kúpeľni nemusíte robiť kompromisy. Nenechajte sa obmedzovať štandardnými rozmermi sprchových kútov, dverí alebo vaňových zásten. Výrobok vyrobíme presne podľa vášho želania.

Trendom súčasnej doby sú sprchové kúty Walk-In, ktoré si od nás môžete nechať zostaviť presne na mieru. Je na vás, akú si vyberiete kombináciu bezpečnostných skiel, či budete vstupovať z jednej strany či bude kút priechodný, či bude umiestnený na jednej stene alebo do rohu. Ku kútu Walk-In patria aj elegantné kovové vzpery a ustavovacie profily k stene.

Zvoľte si požadované prevedenie (typ, šírku i výšku) a nenechajte sa obmedzovať štandardnými rozmermi.
 

Chcem si nakonfigurovať výrobok na mieru