Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Novaservis v ponuke SIKO

Novaservis Metalia

novaservis-logo
novaservis-logo

NOVASERVIS je popredný výrobca českých vodovodných batérií a kúpeľňových doplnkov METALIA v Českej republike, ale aj v strednej a východnej Európe. NOVASERVIS pôsobí na našom trhu už od roku 1990. Našim prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť s nami aj s našimi produktmi, a práve preto je motto našej spoločnosti: QUALITY - DESIGN – STYLE. Široký sortiment významne dopĺňajú žiadané produkty sprchového programu. Naše značky si obľúbite vďaka ich dizajnu, kvalite, dostupnosti, predĺženej záruke a servisu až do domu.

KONCEPTY MODERNEJ KÚPEĽNE

Nechajte sa inšpirovať našimi konceptmi pre vytvorenie moderného dizajnu Vašej kúpeľne. Ponuka kopíruje najmodernejšie trendy a pomôže vám vytvoriť jedinečný štýl, ktorý bude ladiť.

KONCEPT ECO+ Produktmi  METALIA ECO+ sa snažíme ponúknuť výraznú úsporu vody a peňazí pri zachovaní všetkých úžitkových vlastností - vysokej kvality, moderného dizajnu, funkčnosti a užívateľského komfortu. Batérie sme naladili na ekologickú nôtu, za použitia špeciálnych úsporných aerátorov s prepínaním prietoku a doplnili ju o najnovšie úsporné trendy pre sprchovanie.
KONCEPT HRANA Ak vo Vašej kúpeľni prevláda hranatý dizajn, k dokonalosti ju dotiahnu produkty z konceptu HRANA. Dokonalá súhra pákových alebo termostatických batérií, sprchového programu a kúpeľňových doplnkov. Vybrali sme pre Vás to  najlepšie...
KONCEPT BIELA/CHRÓM Zvezte sa na vlne elegantnej bielej v kombinácií s leskom chrómu, perfektný dizajn vašej kúpeľne doladia produkty z konceptu BIELA/CHRÓM. Dokonalá harmónia vodovodných batérií, sprchového programu a kúpeľňových doplnkov.
KONCEPT ČIERNA Hľadáte luxus v podaní najnovších trendov, ktorý sa hodí ku každému štýlu? Moderný dizajn Vašej kúpeľne podčiarknu produkty z konceptu ČIERNA v matných odtieňoch čiernej. Súlad vodovodných batérií, sprchového programu a kúpeľňových doplnkov.

PRODUKTOVÁ PONUKA NOVASERVIS

Vyberte si z kompletnej ponuky našich výnimočných produktov, vodovodných batérií, sprchového programu a kúpeľňových doplnkov, ktorá Vás osloví vysokou kvalitou, nadčasovým dizajnom a skvelou cenou.

Vodovodné batérie s keramickými kartušami a predĺženou zárukou
TITANIA sú najpredávanejšie batérie v ČR a SK
METALIA Vám ponúkne precízne výrobky z našej továrne v Znojme
NOBLESS je značka pre dizajnové kúpeľne
FERRO produkty ponúkajú množstvo netradičných riešení

SPRCHOVÝ PROGRAM ku každému riešeniu Vašej kúpeľne

Kúpeľňové doplnky z kvalitných nehrdzavejúcich materiálov
TITANIA dostupná všetkým, ktorí chcú doladiť kúpeľňu k dokonalosti
METALIA vyrábaná z mosadze s predĺženou zárukou 25 rokov a vybrané rady s možnosťou nalepenia
Novaservis Metalia

ZLATÉ ČESKÉ ručičky alebo VÝROBA v Znojme

Zázemie NOVASERVIS je v našej továrni a expedícií v Znojme.

210 zamestnancov na profesionálnych strojoch vyrába a následne expeduje tovar k našim zákazníkom. Základnými produktmi našej výroby sú vodovodné batérie METALIA, mosadzné kúpeľňové doplnky METALIA, ktoré sú osadené komponentmi našej vlastnej sklárne a v neposlednom rade vyrábame mosadzné a nerezové rozdeľovače pre podlahové kúrenie do bytov a rodinných domov.

Spoločnosť NOVASERVIS je súčasťou európskej skupiny FERRO GROUP.