Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Laufen v ponuke SIKO


 

Umyvadlo Laufen

Umývadlá Laufen


Prepracované detaily malých umývadiel i veľkorysých dvojumývadel sa  hodia do každej kúpeľne.

SaphirKeramik - to je inovatívny tenkostenný materiál, ktorý umožňuje hru s dizajnom a vďaka ktorému sú umývadlá Laufen jedinečné. Ponúkajú funkčnosť, ktorá zdobí.


Zobraziť umývadlá Laufen
WC Laufen


WC Laufen


Moderný dizajn, kvalitné materiály, jednoduché čistenie, dlhá životnosť, úsporné splachovanie a tiež šetrnosť voči životnému prostrediu, to všetko sú vlastnosti zaisťujúce maximálnu úroveň komfortu toaliet značky Laufen.


Zobraziť WC Laufen


WC s bidetem Laufen

WC s bidetovou funkciou Laufen


Toaleta Cleanet Riva a Navia sú revolučné švajčiarske toalety so zabudovanou bidetovou spŕškou. Na prvý pohľad zaujmú svojou celokapotovanou konštrukciou z kvalitnej keramiky. Všetky technológie sú zabudované do uzavretého keramického črepu a vytvárajú tak esteticky pôsobivý produkt, ktorý sa hodí do akéhokoľvek interiéru.


Zobraziť WC s bidetovou funkciou Laufen
Vodovodní baterie Laufen


Vodovodné batérie Laufen


Vodovodné batérie spĺňajú  v kúpeľni nielen praktickú úlohu, ale sú tiež neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom. Vyberajte zo širokej ponuky tvarov, veľkostí a povrchových úprav.


Zobraziť batérie Laufen


Koupelnový nábytek Laufen

Kúpeľňový nábytok Laufen


Povrchy kúpeľňového nábytku sú prispôsobené pre použitie v klimatických podmienkach kúpeľní. Značka Laufen ponúka rad rôznych variantov nábytku, každý  z nich je  optimalizovaný  pre kúpeľňové prostredie a poskytuje záruku dlhej životnosti.


Zobraziť nábytok Laufen
Vany Laufen


Vane Laufen


Výber materiálu vane závisí od individuálnych – preferencií  a účelu využitia. Aby bolo možné vybrať správne riešenie pre rôzne situácie, značka Laufen ponúka štyri rôzne materiály vaní: SENTEC, Marbond, akrylát alebo smaltovanú oceľ.


Zobraziť vane Laufen