Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Bidet Jika Mio stojaci, vonkajší prívod

Závesný bidet s oválnym tvarom. Bidet vyrába firma Jika do série Mio. Bidet má otvor na batériu uprostred. V balení nie je sifón ani batéria.

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Jika Séria: Mio
SKLADOM NA CENTRÁLE < 5 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
97,28  €/ks

Odporúčaná cena: 121,60 € Ušetríte: 20% (24,32 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: 0000010119 Kat. č.: 3271.2.000.304.1
Obsah

Popis

Kúpeľňová séria Mio vystupuje z radu. Na prvý pohľad zaujme oblou, no ladnou krivkou, ktorá vás núti prísť bližšie a dotknúť sa. Výrazné zaoblené tvary, elegantné umývadlá, masívna keramika, veľké oblúky, asymetrické vane, záchody i bidety, neprehliadnuteľné sú i menšie detaily, ako je napríklad jemná vlnka na splachovacej nádržke.
Ženský dizajn, tak opísal túto sériu slávny dizajnér Peter Wirz zo švajčiarskeho Process Product Design, avšak tomu nie je len tak, muži si určite obľúbia keramiku a skrinky vyrobené z masívu, ako doplnok do svojej kúpeľne a to všetko za prijateľné ceny.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 20,00  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 58
Šírka (cm) 36
Výška (cm) 40

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku bidet
Materiál keramika
Prívod vody vonkajší prívod
Séria Mio
Typ stojaci
Značka Jika

Otázky

Nedávno prezerané produkty