Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Vaňová batéria nástenná Grohe GROHE II so sprchovacím setom, 150 mm

Elegantná nástenná vaňová batéria GROHE so sprchovým setom je, vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu, vhodná do každej kúpeľne. Technológie tejto batérie sú SilkMove® a Starlight®.

Úplný popis

Značka: Grohe Séria: GROHE II Kat. č.: SIKOBGEL223
SKLADOM NA CENTRÁLE > 5 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
134,00  €/ks

Odporúčaná cena: 224,40 € Ušetríte: 40% (90,40 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

Páková vaňová batéria, DN 15, montáž na stenu, kovová páka, keramická kartuša s technológiou GROHE SilkMove® 35 mm, s obmedzovačom teploty, GROHE Starlight® chrómový povrch, variabilne nastaviteľný obmedzovač prietoku, automatické prepínanie: vaňa / sprcha, perlátor, sprchová výpusť DN 15 s integrovanou spätnou klapkou, skryté s-prípojky, kovové nástenné rozety, zaistené proti spätnému toku, so sprchovacím setom Tempesta, sprchová hadica Relexaflex.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

 

Technológie vaňovej batérie:

Technológia GROHE SilkMove -
Kartuša s touto technológiou umožňuje pozvoľné a presné ovládanie toku vody a jej teploty.

 

 

Technológia GROHE Starlight - vodovodné batérie a sprchy GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Technológia GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory vnútri sprchovej hlavy zaručujú neustály a dôsledný rozvod vody do jednotlivých trysiek. Sprchovanie vám prinesie číru radosť, nezávisle od zvoleného režimu sprchy, ktorý vyhovuje vašej súčasnej nálade.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 3,45  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Rozteč 150 mm

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku vaňová batéria
Farba popisná chróm
Materiál mosadz
Ovládanie páková
Prietok l/min. 20
Séria GROHE II
Typ batérie nástenná
Výbava so sprchovacím setom
Značka Grohe

Otázky