Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drezová - umývadlová batéria nástenná Delimano Instant okamžitý ohrev vody+nôž zadarm

Výhody

Značka
Delimano
Séria
Instant
Kúpeľne
Umývadlové batérie
 
Drezové batérie
 
Batéria s elektrickým ohrevom vody
Kuchyne
Drezové batérie nástenné
Kat. č.:
105980076
Čítať otázky

Teplá voda z kohútika kdekoľvek a okamžite! Batérie s elektrickým ohrevom vody Instant Digital zohreje vodu na 60 stupňov jednoduchým stlačením páčky. Vďaka červenej kontrolke spoznáte, kedy je batéria pripravená na použitie.

teplá voda okamžite jednoduchým stlačením páčky
vybavená prehľadným displejom, ktorý ukazuje aktuálnu teplotu vody
regulácia teploty
1 m dlhý prívodný kábel na zapojenie do zásuvky
šetrí drahocennú vodu, čas a energiu, teda aj peniaze
ľahká, ľahko prenosná
vyústenie z nerezovej ocele
príkon: 3 kW
prietok vody: 1,5 - 2 l za minútu

Úplný popis

Nákup

Cena:
61,78  €/ks

Bežná dodacia lehota 14 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Teplá voda z kohútika len za 3 sekundy

Potrebujete teplú vodu na chate alebo v garáži, ale nemáte ju tam zavedenú? Rozbil sa vám ohrievač vody alebo prerušili dodávku teplej vody? Kúpte si batériu s elektrickým ohrevom vody Delimano Instant, ktorá okamžite ohreje vodu v neobmedzenom množstve! Teraz dostupné aj pre inštaláciu na stenu s nastaviteľnou hadicou! Jednoducho ju nainštalujte na váš drez, zapojte do zásuvky a môžete pustiť teplú vodu! Pozor, batéria nie je vhodná na použitie do sprchy.

Tečúca teplá voda z kohútika len za 3 sekundy

Batéria s elektrickým ohrevom vody Delimano Instant je pripravená len za 3 sekundy. Potom začne vytekať teplá voda, takže ju môžete používať neprerušovane. Jednoduché a šikovné riešenie všade, kde nie je k dispozícii ohrev. Neobmedzený prívod teplej vody s teplotou až 60 stupňov. Digitálna batéria s elektrickým ohrevom vody Delimano Instant zohreje vodu na 60 stupňov jednoduchým stlačením páčky. Vďaka červenej kontrolke spoznáte, kedy je batéria pripravená na použitie. Ak potrebujete studenú vodu, jednoducho vráťte páčku späť a začne vytekať studená voda.

Jednoduché a praktické použitie.

Digitálny displej

Digitálny displej, najnovšie zlepšenie digitálnej batérie s elektrickým ohrevom vody Delimano Instant, vám umožnia sledovať teplotu vody, takže príprava nápojov bude omnoho jednoduchšia. I vaše deti sa ju naučia ovládať, takže sa nepopália.

Hygienickejšie teplá voda, ktorú máte vždy k dispozícii

Ak musíte na ohrev používať bojler, voda sa v ňom uchováva dlhší čas. S batériou s elektrickým ohrevom zostane vaša voda vždy čerstvá, aby ste s ňou mohli pripraviť lahodný čaj, polievku alebo kávu.

Jednoduchý a bezpečný systém inštalácie na stenu

Jednoduchý systém inštalácie na stenu bezpečne udrží batériu na akejkoľvek stene, takže môžete mať tečúcu vodu, kdekoľvek a kedykoľvek ju budete potrebovať. Výtok / prevzdušňovač vody zostane bezpečne na svojom mieste podľa pohybu páčkou a vy si zamilujete praktickú páčku, ktorou môžete posúvať zľava doprava pre ľahkú a plynulú reguláciu vody. S nastaviteľným výtokom na jednoduchú reguláciu smeru toku a výšky batérie. V neposlednom rade je táto batéria elegantným doplnkom do kuchyne. Vďaka elegantnému zaoblenému dizajnu z bieleho plastu s kovovými detailami bude batéria s elektrickým ohrevom vody Delimano Instant krásnym doplnkom do vašej kuchyne. Jednoduchá inštalácia nad drez zabezpečí batériu na mieste a praktickou páčku môžete posúvať dopredu či dozadu pre jednoduchú reguláciu teploty.

Môžete ju používať v kuchyni, kúpeľni, garáži, na záhrade...

Batéria s elektrickým ohrevom zohreje vodu len za 3 sekundy. Nainštalujte ju do kuchyne, aby ste mali horúcu vodu na polievky, čaj alebo kávu rýchlejšie a za menej peňazí. Nainštalujte ju v pivnici, garáži alebo dielni a umyte si špinavé ruky teplou vodou. Nainštalujte ju na záhrade a využívajte všetky výhody teplej vody, ktorá je vždy k dispozícii. Digitálna batéria s elektrickým ohrevom Delimano Instant šetrí čas, energiu a vodu bez nutnosti ústredného ohrevu. Potrebujete len štandardné potrubie a zásuvku.

Teplá voda z kohútika bez čakania

Vďaka okamžitému prívodu teplej vody z kohútika ušetríte vodu, čas i energiu – bez strát vody v potrubí. Batéria s elektrickým ohrevom vody Delimano Instant je jednoducho bezkonkurenčná v kuchyni alebo všade tam, kde potrebujete teplú vodu. Batéria s plne automatizovanou reguláciou ohrevu má vnútri štandardnú cievku. Nebudete mať žiadne problémy s nainštalovaním ohrievača ani jeho prevádzkou v kuchyni.

Chytré a praktické riešenie, ktoré vám ušetrí čas, energiu a drahocennú vodu

Technické informácie

  • materiál: plast, kov
  • napätie: 220-240V/50 Hz
  • príkon: 3KW
  • pracovný tlak: 0,4 - 6 bar/0,04 - 0,6 Mp
  • šírka (teleso): 15 cm
  • objem vody: 0,7 - 3,5 l/min
  • stupeň ochrany proti vlhkosti / odolnosti proti vode: IPX4
  • priemer pre výtok vody: 30 mm
  • priemer vnútorného elektrického vedenia: >/= 1,5 mm2
 

 

 
 
 
 
 
 
 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
0,826 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
drezová - umývadlová batéria
Farba popisná
biela/chróm
Ovládanie
páková
Séria
Instant
Typ batérie
nástenná
Výbava
okamžitý ohrev vody+nôž zadarm
Značka
Delimano

Soubory ke stažení