Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový systém Hansgrohe s termostatickou batériou, 3 funkcie, oblý

Výhody

Značka
Hansgrohe
Kúpeľne
Termostatické batérie
 
Sprchové systémy
Kat. č.:
SIKOBHGSSMS
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn, to je sprchovací set od HANSGROHE s termostatickou batériou, funkciou QuickClean a AirPower, bezpečnostnou poistkou pri 40oC a vopred nastaviteľné obmedzenie teplej vody. Hodí sa do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobené na dlhodobé používanie.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
433,33 € /ks
Cena:
339,00  €/ks
Ušetríte:
22%  (94,33 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Veľkosť sprchovej hlavice je 150 mm, druhy sprchových prúdov: RainAir, WhirlAir, BalanceAir - kde sa voda spojí so vzduchom a vytvára jedinečný pocit zo sprchovania.

AirPower - z mála vody väčší pôžitok.Vaša sprcha AirPower prisáva vzduch, ktorý sa mieša s vodou. Na jeden liter vody pripadnú cca tri litre vzduchu. Cennú vodu tak využijete efektívnym spôsobom. Vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Výsledok pocítite ihneď na vlastnej koži. Perliaci sprchový dáždik AirPower pohltí Vaše telo a vytvorí príjemný pocit blaha. Okrem toho si u modelov s viacerými prúdmi môžete dopriať aj masáž: silný prúd, ktorý má citeľne uvoľňujúci účinok. Zvýšením Vášho príjemného pocitu zo sprchovania navyše klesne aj Vaša spotreba vody.

Technológie sprchovej hlavice:

Technológia AirPower - mieša vodu a vzduch, vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Vaše využitie vody tak bude efektívnejšie.

Technológia  QuickClean okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. O to sa postarajú pružné silikónové nopky.

 

Technológia XXLPerformance pre ručné a horné sprchy Hansgrohe s priemerom medzi 100 a 600 mm Vás zahalí do ozajstného vodného sna a postarajú sa vo Vašej kúpeľni o zážitok zo sprchovania vo veľkosti XXL.

Tlačidlo SELECT - Jemné kvapky alebo pulzujúca masáž? Zmeňte typ prúdu jednoduchým prepnutím.

Druhy prúdu:

Proud RainAir - Jemný sprchový dážď s kvapkami vody, nasýtenými vzduchom.

 

CaresseAir - Lahodne osviežujúci masážny prúd. 

 

Mix - Harmonická kombinácia jemného dažďa a dynamického vodného prúdu.

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
5 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Priemer
15 cm

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
sprchový systém
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Počet funkcií
3 funkcie
Prietok l/min.
16
Výbava
s termostatickou batériou
Značka
Hansgrohe