Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchová batéria nástenná Grohe GROHE I bez sprchového setu, 150 mm

Výhody

Značka
Grohe
Séria
GROHE I
Kúpeľne
Sprchové batérie
Kat. č.:
SIKOBGEJ268
Čítať otázky
Elegantná nástenná sprchová batéria GROHE je vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu vhodná do každej kúpeľne. Technológie tejto batérie sú Starlight® a FeatherControl Joystick.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
355,20 € /ks
Cena:
226,00  €/ks
Ušetríte:
36%  (129,20 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Páková sprchová batéria, DN 15, montáž na stenu, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuša, GROHE Starlight® povrch, výstup sprchy dole DN 15 s integrovanou spätnou klapkou, zaistené proti spätnému toku.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Technológia GROHE FeatherControl - umožňuje väčší rozsah otáčania a náklonu páky pre ešte presnejšiu reguláciu, pričom zachováva plynulosť a jednoduchosť ovládania.

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie, sprchy a iné produkty GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
2,21 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Rozteč
150 mm

Technické parametre

Dizajn
hranatý
Druh výrobku
sprchová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
16
Séria
GROHE I
Typ batérie
nástenná
Výbava
bez sprchového setu
Značka
Grohe