Vážení zákazníci, informujte sa prosím o otváracej dobe SIKO predajní v dňoch 1. a 2. 11. 2016 a oneskorení zasielania tovaru z e-shopu, ďakujeme.
Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Bidetová batéria stojanková Eurostyle New s výpusťou

Výhody

  • Novinky
Značka
Grohe
Séria
Eurostyle New
Kúpeľne
Bidetové batérie
Kat. č.:
SIKOBGEL235
Čítať otázky
Elegantná bidetová batéria GROHE EUROSTYLE NEW stojančeková, s výpustom, je vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu vhodná do každej kúpeľne. Technológie tejto batérie sú SilkMove®, Starlight®, EcoJoy® a QuickFix®.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
130,80 € /ks
Cena:
85,02  €/ks
Ušetríte:
35%  (45,78 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Páková bidetová batéria, DN 15 veľkosť S, jednootvorová montáž, kovová páka, keramická kartuša s technológiou, GROHE SilkMove® 35 mm, variabilne nastaviteľný obmedzovač prietoku, s obmedzovačom teploty, GROHE Starlight® chrómový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l / min, GROHE QuickFix® rýchlomontážny systém, s otočným kĺbom, odtoková súprava DN 32, flexi pripojovacie hadičky.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty GROHE sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1,957 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
bidetová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
5,7
Séria
Eurostyle New
Typ batérie
stojanková
Výbava
s výpusťou
Značka
Grohe